Dostali jste pod stromeček peníze? Utrácejte, dokud jsou slevy

celý článek komentářů (0)

Úsporné LED reflektory nejen na osvětlení příjezdové cesty

Úsporné LED reflektory nejen na osvětlení příjezdové cesty

Kdo si myslí, že reflektory patří pouze na jeviště divadel a pódia při velkých akcích, je na omylu. Využití najdou i doma, například pokud potřebujete osvítit větší část zahrady. Šikovně vyřeší osvětlení příjezdové cesty nebo chodníku. A pokud o něčem takovém přemýšlíte, jistě budete chtít, aby bylo řešení úsporné.

celý článek komentářů (0)

Jak funguje manipulační technika?

Paletové a jiné typy vozíků jistě znáte. Vídáváte je v obchodech, jak na nich zaměstnanci rozvážejí bedny se zbožím. Ještě více se samozřejmě používají ve skladu. Tím ovšem znalost běžných lidí končí. Jak přístroje fungují a jak se s nimi pracuje?

celý článek komentářů (0)

Široké gumičky jako další comeback?

Široké gumičky jako další comeback?

Móda se vyžívá v tom, že neustále vymýšlí, co by dostala na pulty obchodů. Jelikož už nemá, z čeho čerpat, rozhodla se čerpat z minulosti, a tak se zrodily módní comebacky, které v nás vyvolávají nostalgii. Takových comebacků je v poslední době skutečně habaděj. Přišly za námi džínové bundy, které sklízejí jeden úspěch za druhým, dále se světu ukázaly po x letech zvonové kalhoty, které však zaznamenaly neúspěch než úspěch. Kromě toho jsme se taky dočkali i širokých gumiček. Věřili byste, že se vrátí i tento kýčovitý doplněk zpátky?

celý článek komentářů (0)

Jak vybrat pánské plavky?

Jak vybrat pánské plavky?

Internetové magazíny i tištěná média jsou zaplavena módními radami a triky pro ženy. Nezdá se vám, že i muži mají právo vědět o posledních trendech? Pánové o sebe také rádi pečují a nechají se inspirovat zkušenostmi odborníků. Víte, jak je pro ně těžké vybrat si moderní oblek, košili, džíny anebo plavky? Pojďme se podívat, jak postupovat při koupi plavek.

celý článek komentářů (0)

Nenechte se překvapit rozmary počasí ani na kole

Praktické potřeby pro aktivní cyklisty i obyčejné jezdce na kolech, kteří si jen zjednodušují dopravu do práce či do školy, jsou potřebné v letních i zimních měsících. Čelenky pod přilbu, rukavice, nákrčníky, šátky, reflexní prvky, brýle, batohy a pláštěnky jsou žádaným zbožím nabízeným ve specializovaných prodejnách. Nezapomněli jste se něčím vybavit? Prohlédněte si nabídku cyklistického e-shopu vseprokolo.cz a uvidíte, že spousta užitečných věcí vám možná unikla.

celý článek komentářů (0)

Jak vybrat praktické vánoční dárky pro děti

Jak vybrat praktické vánoční dárky pro děti

Každý rodič ví, že vybrat správné vánoční dárky pro děti není nic jednoduchého. Děti jsou rok od roku náročnější, a s každými dalšími blížícími se vánočními svátky rodičům dochází nápady a inspirace. Pokud patříte mezi ty, kterým se už nechce kupovat pouze hračky válející se po zbytek roku po bytě, určitě jste přemýšleli nad tím, že i ratolesti lze obdarovat dárky praktickými, z nichž budou mít kromě radosti i nějaký užitek. Velký hitem je v posledních letech zábavná kosmetika pro děti. Ať už máte doma holku, nebo chlapce určitě jim můžete dopřát praktické sady v zábavném balení a oblíbeném designu.

celý článek komentářů (0)

Dárky, které myslí na vaše zdraví

Ač si to mnozí z nás jen neradi připouštějí, za pár měsíců jsou tu Vánoce a proto nastává nejvhodnější doba začít pomalu ale jistě, zatím bez jakýchkoliv starostí a stresů začít shánět vánoční dárky. Jestli se chcete vyhnout každoročním frontám a tlačenicím, pak si už nyní promyslete, co byste chtěli nakoupit a v ideálním případě nemusíte otálet a můžete rovnou své plány i uskutečnit. Věřte tomu, že dárek se vám doma jistě neztratí a za pár měsíců vám přijde vhod. Na internetu najdete zajímavé vánoční dárky pro ženy i pro muže. Vybírat si můžete hned z několika kategorií. Tradičně jsou velmi oblíbené masáže, které ocení každá žena.

celý článek komentářů (0)

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.