Dílenský vozík – nepostradatelný pomocník každého provozu

19.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Není možné pochybovat o tom, že se žádná větší firma, řemeslník ani domácí kutil neobejdou bez potřebného nářadí a vybavení. To platí také pro dílenský vozík. V dnešní době si můžete vybírat z pestré palety produktů. Někomu postačí jednodušší modely, jiný se neobejde bez dílenského vozíku se zásuvkami.

Nářadí na svém místě

Ideální dílenský vozík by neměl postrádat zásuvky, kde je možno uložit nářadí a jiné drobnosti. Díky zásuvkám a dostatečně velké odkládací ploše budete mít vždy všechno po ruce. Možná jste nevěděli, že jsou dílenské vozíky se zásuvkami doplněny pojistkou proti samovolnému vysunutí šuplíčků. Kolečkům nechybí užitečná otočná brzda. Skvělou vychytávkou jsou madla usnadňující manipulaci. Díky praktickým výrobků, které jsou lehce přemístitelné, už nebudete muset stále něco hledat. Zkrátka a dobře, vytvoříte si unikátní pojízdné pracoviště.

Šatní lavice v různém provedení

V žádném provozu nesmí chybět ani účelně vybavená šatna. Právě zde se pracovníci firmy převlékají a připravují na svou směnu. Když už máte pořízeny šatní kovové skříně určené pro úschovu oblečení a osobních věcí zaměstnance, chybí jen šatní lavice. Pokud nechcete investovat do náročnějších modelů s opěradlem a věšákem, postačí vám jednoduché šatní lavice určené pouze k sezení. Vše záleží na uvážení majitele a potřebách pracovníků.

Kovové skříně a jejich využití

Další nepostradatelnou položkou dílny, provozu i garáže jsou kovové skříně. Užiteční pomocníci z kovu poslouží k uložení nářadí i materiálu. Když se podíváte na internetové stránky POLAK CZ, objeví se před vámi bohatý sortiment dílenských skříní. Pokud požadujete více, zaměřte se také na dílenské vozíky a stoly, ponky, dělící materiál zásuvek, skříně pro PC anebo kontrolní pracoviště.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.