Vložit inzerát zdarma

Personalistika a lidské zdroje

Nábor pracovních sil, evidence a správa lidských zdrojů

Profil společnosti:

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je studio filmové postprodukce, jedno z největších studií ve střední Evropě.

Náplň práce:

Vyhledávání a nábor nových pracovníků. Podpora vedoucích při sestavování profilů hledaných kádrů. Příprava inzerátů. Aktivní vyhledávání kandidátů. Organizace pohovorů s uchazeči, komunikace s kandidáty, evidence uchazečů. Administrativa spojená s pracovním poměrem. Příprava a správa smluv, dodatků ke smlouvám. Podpora vedoucích oddělení při administrativní činnosti spojené s pracovními zdroji.

Nástup/odchod pracovníka, uvedení pracovníka do pozice, školení. Ve spolupráci s vedoucími oddělení formulování potřeb vzdělávání. Organizace školení, evidence účasti, evidence hodnocení přínosu.

Požadujeme:

Minimálně 5 let zkušeností v oboru HR, SŠ/VŠ, komunikační schopnosti, znalost angličtiny, pečlivost, flexibilitu. Znalost prostředí postprodukce výhodou.

Nabízíme:

Atraktivní pracovní prostředí, mzdové ohodnocení kolem 30.000,- Kč měsíčně + systém benefitů.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: Ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!!! V případě, že tak neučiníte, nemusíte být zařazeni do výběrového řízení! Děkuji

Kontakt:Eva Svobodová
Kraje: ČR - PrahaCena: 30 000 CZK