Oprašte lyžařskou výbavu a zahajte letošní sezónu

5.11.2015 | autor: Redakce PŽ

Podzimní měsíc ve znamení záplavy miliónů spadaných listí, jež svou pestrostí mažou stíny všedních dnů, dává znamení, že je nejvyšší čas připravit se na lyžařskou sezónu. Sníh se do nížin sice zatím nechystá, lyžařská střediska se však mohou přetrhnout, aby bylo všechno připraveno do posledního puntíku. A kde zavítat, aby byl zážitek z lyžování maximální? Rakousko, Itálie, Francie, Švýcarsko a Slovensko, to jsou destinace, jež předčí vaše očekávaní.

Rakouské Alpy pro začátečníky i ostřílené lyžaře

Rakouské Alpy všeobecně patří k nejoblíbenějším lyžařským destinacím a jsou v nejednou hledáčku ostřílených lyžařů, ale i rodin s dětmi, jež hledají prostor pro společné chvíle. Není se čemu divit, vždyť Rakousko je doslova protkáno dvaadvaceti tisíci kilometry kvalitních sjezdovek, které nabízejí vyžití pro vyznavače nejrůznějších stylů lyžování.

Itálie, destinace s rostoucí oblíbeností

Oblíbenost Itálie, jakožto lyžařské destinace, stoupá do závratných výšek a to nejen díky dobré dostupnosti, ale především díky výjimečně dobrému počasí, které zde vládne i uprostřed tuhé zimy. Všichni lyžaři jistě potvrdí, že není nic hezčího a poetičtějšího, než blyštící se sněhová pokrývka pod azurovým nebem zalitým slunečními paprsky. Jízda pak dostane zcela nový rozměr, který ukonejší hlad po dobrodružství každého návštěvníka, ať už je mu pět či padesát.

Lyžování s francouzskou elegancí

Ať už jste zkušený lyžař a vaše jízda překypuje elegancí, která je tak příznačná právě pro Francouze nebo jste teprve v počátcích, ve Francouzských střediscích strádat jistě nebudete.

Radost z lyžování na úrovni

Jste-li opravdoví požitkáři, jež si každou chvíli vychutnají všemi smysly, budou vaší oázou uspokojení zimní střediska ve Švýcarsku. Dokonale upravené sjezdovky a výborné podmínky dávají příslib, že dovolená bude skvělá.

Kvalitní lyžování za humny

Za kvalitním lyžováním nemusíte jezdit daleko. Slovenští sousedé ví o tomto zimním sportu také hodně a proto i zde naleznete kvalitní podmínky, které umocní zážitek z každého sjezdu.

Že nevíte, kterou lyžařskou destinaci si vybrat? Srovnávač zájezdů NewTravel.cz vám v tom pomůže. V jednoduchých krocích vás rychle a přehledně provede skrz nabídky cestovních kanceláří a vy si tak snáze vyberete. Samozřejmostí je, že cestovní smlouvu uzavíráte přímo se zvolenou cestovní kanceláři, což přináší řadu nesporných výhod.

S NewTravel.cz budete sjezdovky lyžařských destinací sjíždět dříve, než se nadějete.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.