AHF Stavby - specialista na ploché střechy

29.10.2015 | autor: Redakce PŽ

AHF Stavby - specialista na ploché střechy

Bez kvalitní střechy se neobejde žádný dům. Máloco je nepříjemnější, než když děravou střechou při každém větším dešti zateče a při každém silnějším poryvu větru spadne dolů kus krytiny. Profesionálně postavená střecha přitom dokáže odolat většině rozmarů počasí po dlouhá desetiletí.

Ploché střechy jsou funkční a estetické

Dnes se nejen na moderních domech stále častěji objevují ploché střechy. Zatímco v minulosti při výstavbě dominovaly spíše střechy šikmé, díky technologickému rozvoji a vývoji nových kvalitních materiálů jim však začaly ploché střechy zdatně konkurovat. Poskytují i možnosti architektonicky výrazných řešení, jako je esteticky zajímavá vrstva kameniva či populární a ekologická zelená střecha, porostlá vegetací.

Na výstavbu, zateplení a rekonstrukci plochých střech se zaměřuje stavební firma AHF Stavby, s.r.o., mající více než patnáctileté zkušenosti v oboru. Realizované střechy plně odpovídají českým technickým normám a mají vynikající tepelně-izolační vlastnosti. Během jejich stavby také podléhá přísné kontrole tzv. vlhkostní bilance střechy, vyjadřující, zda v některých místech nezůstává nadměrná vlhkost. AHF Stavby nabízí zákazníkovi kompletní služby od tesařských, izolatérských až po klempířské a pokrývačské činnosti v Praze a jejím okolí až do vzdálenosti 150 km.

Aby střechou neteklo...

Při stavbě ploché střechy je klíčová její hydroizolace. Firma AHF Stavby k tomuto účelu využívá především různé druhy fóliových systémů, nebo asfaltové pásy, které dobře odolávají UV záření. S výběrem vhodného typu materiálu na konkrétní střechu samozřejmě pomohou školení řemeslníci. Stejně tak firma zajistí projektovou dokumentaci a jednání na úřadech, vypracování potřebných posudků a přípravných prací.

Podívejte se na reference, nechejte si bezplatně zpracovat cenovou nabídku a na svou střechu pusťte odborníky z firmy AHF – stavební práce Praha.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.