Chystáte se rekonstruovat kuchyni? Pomůžeme vám s výběrem dodavatele

9.10.2015 | autor: Redakce PŽ

Chystáte se rekonstruovat kuchyni? Pomůžeme vám s výběrem dodavatele

Koketujete s myšlenkou, že zrekonstruujete kuchyni? Při pohledu na starou, ničím nezajímavou kuchyni si říkáte, že by to chtělo výraznou změnu? Před přestavbou této místnosti byste si měli ujasnit několik principiálních věcí. V první řadě byste si měli stanovit rozpočet a v druhé řadě byste měli najít vhodného dodavatele. V následujících řádcích vám představíme tři brněnské specialisty na kuchyně Brno.

Testovali jsme tři kuchyňská studia – Kuchyně Hanák Brno, Kuchyně Potrusil a Kuchyně GABON.

3. Kuchyně Hanák Brno

Na třetím místě v našem testování se umístila společnost Kuchyně Hanák Brno, která nás nadchla pětiletou zárukou na nabízené kuchyně. Zamlouvala se nám služba, která zajistí kompletní zařízení interiéru. Specialista se tedy nezaměřuje na holé dodání kuchyňské linky, ale sladí vám celkový design místnosti. Na druhou stranu nás zklamal užší výběr kuchyní a nepřehledná webová stránka.

2. Kuchyně Potrusil

Druhé místo v našem žebříčku obsadila firma Kuchyně Potrusil, která působí v Brně a v Praze. Nicméně neobrací se zády ani ke klientům z jiného kouta republiky. Byli jsme mile překvapeni pestrým produktovým portfoliem, přičemž na webové stránce jste mohli rovnou vybrat tvar kuchyně a výrobní materiál. Firma zpracovává také 3D návrhy. Naší výtkou jsou však vysoké ceny za nabízené modely.

1. Kuchyně GABON

Kompromis mezi cenou a kvalitou nabízí kuchyňské studio GABON, které se orientuje na moravskou metropoli a celý Jihomoravský kraj. Firma se dokázala přizpůsobit náročnému českému trhu a úspěch slaví také v Rakousku, Německu a Švýcarsku. V našem testu společnost zvítězila nejen svou rozšířeností, ale také bohatou nabídkou. Na webové stránce jsou k výběru nadčasové kuchyně pro nejnáročnější klientelu, rustikální kuchyně, sektorové kuchyně a nabízí řešení pro podkrovní kuchyně.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.