Dřevěná podlaha zajistí vašemu domovu eleganci, bezpečí i úspory. V čem tkví její výhody?

30.9.2022 | autor: Redakce PŽ

Výběr vhodného podkladu pod vaše nohy i nábytek není ničím jednoduchým, přičemž se můžete dopustit rovnou několika vážných omylů. Každý materiál má jiné vlastnosti, stejně jako každá místnost vyžaduje specifický přístup, a tak je nutné si vaši volbu pečlivě promyslet. Jakých benefitů se dočkáte v případě položení dřeva?

Nestárnoucí řešení

Ne nadarmo jsou dřevěné podlahy nestárnoucí klasikou i v dnešní moderní době. Jejich hlavní vlastností je životnost v řádu desítek a desítek let, během nichž vám budou bez problémů sloužit. Pokud tedy vsadíte na dané řešení, budou se po něm pravděpodobně procházet i další generace. Tato schopnost je způsobena velkou mechanickou i chemickou odolností, s níž přichází nejen klasický masiv, nýbrž i plovoucí podlahy.

Dále se budete moci těšit na výborné tepelněizolační vlastnosti, díky nimž ušetříte za vytápění vašeho domu. Přirozeně je nutné počítat s faktem, že se jedná o vhodnou volbu do obýváku, ložnice, dětského pokoje a předsíně, zatímco v koupelně by nebyl tento podklad dobrým nápadem. Otázku vzhledu necháme na vašich specifických preferencích, ale přírodní materiály zkrátka působí elegantně a zaujmou na první pohled.

Jaké produkty stojí za to?

V poslední době se těší popularitě především dřevěné podlahy Esco a kolekce The Family. Obě varianty nabízí několik různých provedení, z nichž si vyberou i ti nejnáročnější jedinci. Jejich výrobcem i dodavatelem je známá společnost Supellex, jež se ve svém odvětví pohybuje již od roku 2004.

Pro lepší představu se podívejte na prezentaci pod výše vloženými odkazy, prohlédněte si fotky i popisky a rozhodněte se sami, jestli by se vám líbila některá z prezentovaných variant. V případě jakýchkoliv dotazů se zeptejte speciálně vyškolené obsluhy a nechte si poradit.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.