Odvoz suti a odpadu Praha do 1,5 hodiny od objednání

13.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Stavíte dům, bouráte garáž nebo vyklízíte po zimě zahradu a nevíte, jak zajistit odvoz odpadu a suti v Praze? Obraťte se na odborníky, kteří vše zajistí za vás. Firma Milan Vejšický Autodoprava odváží odpad, stavební suť a provádí zemní práce na území Prahy již od roku 1992. Za více než 20 let činnosti dokázali vyvinout své služby na takovou úroveň, že bez problémů dokáží zajistit odvoz suti, odvoz odpadu nebo dovoz stavebního materiálu k naprosté spokojenosti svých mnoha zákazníků. Například přistavení kontejneru na odpad se jim daří plnit mnohdy již do jedné a půl hodiny od přijetí objednávky.

Firma Milan Vejšický je schopna kvalitně zajistit jednak dílčí činnosti, ale i komplexní servis v oblasti odvozu a likvidace odpadu a suti. Přistaví kontejnery na odpad až před váš dům nebo firmu, zajistí jeho odvoz a provedou odbornou likvidaci odpadu. Likvidují demoliční odpady z vyklízení budov, odpady ze zahrad, živnostenský odpad či odpad komunální. V nabídce najdete i další služby jako likvidace eternitu nebo nakládka odpadů strojním nakladčem.

Kontejnery a vozový park na vysoké úrovni

Ke své práci využívá firma početného vozového parku a mnoha druhů kontejnerů na odpad a suť. Z vozového parku jsou zákazníky často využívány jednoramenné nosiče na podvozcích AVIA a Mitsubishi Fuso Canter s nosností 3,5 tuny, nebo i dvouramenné nosiče kontejnerů na podvozcích TATRA. Ty mají nosnost až 12 tun. Co se týká kontejnerů, může Milan Vejšický svým zákazníkům nabídnout konternery na odpad o nosnosti od 3 do 12 tun. Vhodné řešení najdou pro každého zákazníka - ať už je to soukromá osoba, živnostník nebo podnik.

Bezpečně a s veškerými povoleními

Jako samozřejmost bere firma Milan Vejšický i to, že vlastní veškerá potřebná povolení pro nakládání s odpady, vede evidenci odpadů a po skončení akce vydá zákazníkovi "potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění", které je zpravidla potřebné pro kolaudační rozhodnutí.

Nebojte se zavolat a nechat si od odborníků doporučit vhodné řešení pro odvoz suti a odpadu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.