Palivové dříví mimo sezónu koupíte za atraktivní ceny

6.6.2016 | autor: Redakce PŽ

Palivové dříví mimo sezónu koupíte za atraktivní ceny

V oblasti vytápění domácnosti upouští od neustále se zdražujícího plynu a elektřiny. Ekonomičtější alternativou je dřevo. A pokud vás odrazuje, že chystání dřeva na podpal je příliš náročné (fyzicky i časově), potom jste pravděpodobně nenarazili na rovnané a sypané palivové dřevo. Přírodní zdroj produkuje příjemné a dlouhotrvající teplo, které dodá domovu tu pravou atmosféru. V neposlední řadě se jedná o obnovitelný zdroj tepla, který nezatěžuje životní prostředí.

Palivové dřevo je už připravené k vložení do krbu či kamen, neboť je naporcované na menší polínka. Společnost OPTIMTOP s.r.o., která aktuálně láká na mimosezónní ceny, přepravuje otop na paletách. Manipulace je jednoduchá a nenamáhavá.

Dřevo musí být dobře vyschlé, aby hořelo

Velice důležitou vlastností dřeva je jeho vlhkost. Zpravidla platí, že čím je dřevo lépe vysušené, tím lépe hoří. A na vlhkost si musíte dávat pozor zejména v okamžiku, kdy si dřevo obstaráváte sami (například v lese). Nedostatečně vysušené dřevo špatně hoří, produkuje více spalin a rychleji zanáší komín.

Jestliže si chcete usnadnit práci, ať už se sušením anebo obstaráváním dřeva, můžete si topivo objednat od specializované firmy. Přivezou vám palivové dřevo na paletách. A vašim jediným úkolem je jeho uskladnění na suchém místě.

Palivové dřevo od společnosti OPTIMTOP s.r.o.

Pokud se rozhodnete pro palivové dříví jako hlavní zdroj tepla, potom si dovolujeme představit vám profesionála jménem OPTIMTOP s.r.o., o němž jsme se už v úvodu článku zmínili. Produktové portfolio této společnosti zahrnuje celkem 13 druhů dřevin vhodných nejen na topení, ale také na grilování a uzení. Veškeré palivové dřevo je převáženo na paletách v rámci celé České republiky. A nejenže ušetříte díky mimosezónním cenám, ale zároveň nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ta je zcela zdarma už od jedné přepravované palety.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.