Bytový textil váš interiér dokonale zútulní

28.3.2019 | autor: Redakce PŽ

Bytový textil váš interiér dokonale zútulní

Pokud byste chtěli proměnit interiér k nepoznání, nemusíte se hned pouštět do stavebních úprav, protože mnohdy stačí vyměnit současný bytový textil za moderní kousky. Pravděpodobně nám dáte za pravdu, že třeba taková ložnice bez elegantních dlouhých závěsů, které perfektně ladí k povlečení, by působila studeně, fádně a neútulně. V následujících řádcích vám dáme hned několik tipů, jak vtisknout jednotlivým pokojům punc ojedinělosti.

Pohrajte si s odstíny

V současné době hrají prim především látky bílých a popelavě šedých tónů, jenž můžete zkombinovat s jemnou růžovou, temnou zelenou, ba dokonce i neutrální béžovou či klasickou černou. Třeba v obývacím pokoji najdou své místo tmavě šedé závěsy, které se sladí se stejně šedou sedací soupravou. Pokud však nechcete z této společenské místnosti jen šedý prostor, sáhněte po béžové látce, ze které si ušijete potahy na polštáře umístěné na sedačce. Bytový textil nabízí vskutku neomezené možnosti.

Povlečení s voláním divočiny

Jestliže si však potrpíte na barevnosti, v módě jsou momentálně africké vzory, tedy s voláním divočiny. Vneste do své ložnice atmosféru přímo ze safari, a to povlečením. Sehnat totiž můžete levné povlečení například s motivem leoparda. Samozřejmě ne všem se takhle pestré povlečení líbí, zvolit můžete i romantičtější dekory, například s kytičkami, hvězdičkami a podobně.

Koberce, aby bylo od noh teplo

Přestože si bytoví architekti potrpí spíše na podlahové krytiny bez koberců, stále se najdou lidé, kteří si nedokážou představit nemít koberec. V případě, že vám dlažba, plovoucí či vinylová podlaha připadají příliš studeným řešením, není nic jednoduššího než se podívat na levné koberce. Opět se zaměřte na barvy, které by měly korespondovat s ostatními barvami v místnosti.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.