Do moderního obývacího pokoje patří opět sektor

8.2.2019 | autor: Redakce PŽ

Masivním obývacím stěnám odzvonilo a do módy se vrátil sektor. Obývací pokoje jsou tak variabilnější. Sektorový nábytek lze rozmístit hned několika způsoby a obývací pokoj se tak dokáže snadno přizpůsobovat vašim potřebám. Třeba když do rodiny přibude dítě a potřebujete pro něj v obývací část zřídit hrací koutek. Nebo když prostě máte chuť na změnu.

Moderní obývací stěny zcela nezmizely, ale vypadají jinak

Klasické obývací stěny jsou dnes příjemně odlehčené. Stále nabízí prostor pro televizi, ale už se nesnaží nabídnout místo pro všechny skleničky, servisy, rodinné fotky či knihy. Zatímco ještě před několika lety jsme za obývací stěnou zeď neviděli, teď je design stěny důležitý pro celkové vyznění designu tohoto kousku nábytku.

Co se nevejde do odlehčené obývací stěny, to pojme ostatní nábytek do obývacího pokoje. Komody, poličky, samostatné vitríny a knihovny – to vše nabízí moderní sektorový nábytek.

V jakém duchu si chcete zařídit obývák, je jen na vás

I když řada lidí dnes jednoznačně sáhne po moderním sektoru, úplně všude se nehodí. Perfektně vypadá v moderních novostavbách, ale i v panelákových bytech, které dokonale zmodernizuje. Pokud však bydlíte ve starší zástavbě a nesnažíte se násilím předělat tradiční ráz bydlení na hypermoderní, oceníte spíše klasický, nebo dokonce rustikální sektorový nábytek z masivu. Tyto kousky mnohdy neurazí ani jako zařízení obývacích pokojů a světnic či sednic víkendových chalup. Všechny zmíněné styly, včetně kompletů obývacích stěn nebo RTV stolků, nabízí e-shop HMnabytek.cz. Obchod si zakládá na dobré kvalitě nábytku i nízkých cenách. V sortimentu ale nechybí ani luxusnější kousky.

Když chcete skutečně luxusní obývák

Hledáte více než jen levný nábytek? HMnabytek.cz prodává rovněž luxusní nábytek do obývacího pokojePrémiový nábytek v mnoha stylech je nadčasový, z nadstandardních materiálů a precizně zpracovaný. Není to nábytek na pár let, ale ten, který s vámi bude umět stárnout do krásy.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.