Jaká svítidla se hodí do jaké místnosti domu?

28.5.2018 | autor: Redakce PŽ

Jaká svítidla se hodí do jaké místnosti domu?

Zařizujete si svůj nový domov? Pak nezapomínejte nejen na moderní nábytek a ještě modernější bytové doplňky, ale taky na moderní osvětlení, bez kterého byste se po setmění ocitli v naprosté temnotě. Osvětlení je běžnou a nedílnou součástí každé domácnosti. Nesmí se na ně zapomínat, jinak byste skutečně po setmění neviděli ani na krok. V současné době jsou upřednostňovaná zejména LED svítidla, která jsou nejen velice úsporná a ekologická, ale taky je jejich životnost velice dlouhá a jsou odolná vůči nárazům. Otázkou však není to, proč si pořídit zmiňovaná LED svítidla. Otázkou je, jaká svítidla se hodí do jaké místnosti domu.

Pokud nesledujete aktuální módní trendy, možná oceníte pomoc se zařizováním. Abyste docílili moderní domácnosti, musíte začít od naprostých základů, jimiž jsou právě světla. Světla mohou a nemusí být naprosto dominantou místností, záleží na vás, jestli si pořídíte masivní závěsná svítidla vypadající jako svícen či jestli raději sáhnete po takřka neviditelných, přesto velice moderních a vkusných sádrových svítidlech, jež jsou aktuálním hitem.

Abyste nemuseli dlouho přemýšlet nad tím, jaké osvětlení pořídit do jaké části domu, poradíme vám, ať je zařizování domácnosti snazší.

TIPExkluzivní doplňky a dekorace pro domácnost

Jaké osvětlení se hodí do dětských pokojů?

Začněme od nejroztomilejších místností domu, čímž jsou dětské pokoje. V současné době jsou dětské pokoje zařizovány do neutrálních barev, ale jestli jste ze staré školy, sáhněte po osvětlení takové barvy, která je specifická pro pohlaví dítěte. Dětská svítidla lze koupit jak v růžové, tak v modré podobě. Jestli si nejste jisti pohlavím dítěte, žlutá barva to takzvaně "jistí".

Jaké osvětlení se hodí do ložnice?

Co se týče ložnice, ta by měla být zařízena do neutrálních barev, aby se vám v ní dobře spalo. Doporučujeme sáhnout po sádrových svítidlech, které dokonale nahrazují běžné lampičky sídlící na nočních stolcích.

Jaké osvětlení se hodí na zahradu?

Pro zahradu jsou ideální speciální venkovní osvětlení, která lze pořídit jak v nástěnné, tak v závěsné podobě, a to v e-shopu osvetleni.com, kde naleznete skutečně širokou a pestrou nabídku osvětlení do interiéru i na zahradu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.