Kulečník domů?

1.4.2009 | autor:

Kulečník domů?Hrajete rádi kulečník ve vašem oblíbeném baru? A co si takhle zařídit vlastní kulečníkový stůl domů? Koneckonců domov je místo, kde chcete odpočívat a zapomenout na práci. Pokud vás kulečník baví, proč si ho nezahrát, kdykoli máte chuť? Navíc můžete pozvat kamarády na pivo a pár her a užít si spolu skvělé chvilky.

Samostatná místnost

První věc, kterou musíte řešit, když se rozhodnete pořídit si domů kulečník, je, kam stůl umístíte. Nejideálnějším řešením je samostatná místnost. Zde můžete vytvořit dokonalou atmosféru a prostředí oblíbeného baru. Pokud takovým prostorem nedisponujete, můžete stůl umístit do jakékoli další větší místnosti a sladit ho se ostatním interiérem. Jinou alternativou je takovou místnost prostě vystavět. Nezapomínejte, že velikost prostoru se nevztahuje jen k samotným rozměrům stolu, ale že je nezbytné mít dostatek prostoru na procházení kolem něj.

Hrajete často?

Dále se ujistěte, zda kulečník doma opravdu využijete. Jeho pořízení není zrovna nejlevnější záležitostí, proto je důležité zjistit, zda bude opravdu sloužit svému účelu. Pak už jen stačí vybrat správný stůl a dokoupit doplňky. V současné době lze pořídit všemožné druhy kulečníkového vybavení. Mezi základní však patří tága a stojan, do kterého je budete ukládat, potah na stůl a osvětlení. Dobré osvětlení je nedílnou součástí, takže byste mu měli věnovat stejnou pozornost, jako stolu. Kromě přímého nasvícení stolu zvažte i celkové osvětlení místnosti a druh použitých svítidel.

Na závěr si můžete vyhrát se stylovou výzdobou vaší kulečníkové místnosti. Kromě nábytkového vybavení, jako jsou křesla a odkládací stolek, můžete pořídit kulečníkové hodiny, odznaky, zarámované fotografie slavných hráčů a tak dále. Atmosféru místnosti skvěle podtrhne barový pult.


Autor: Redakce PZ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.