Moderní klimatizace Daikin Emura

24.7.2015 | autor: Redakce PŽ

Moderní klimatizace Daikin Emura

Letní období doslova vybízí k nákupu kvalitní klimatizační jednotky, která ve vašem interiéru utvoří příjemné životní prostředí. Abyste docílili té nejvyšší kvality, je nutné volit prověřenou značku, ideálně, když se konkrétní model bude vyrábět v České republice.

Tím je například klimatizace Daikin Emura. Novodobý produkt moderního designu, od něhož lze očekávat spoustu funkcí a inovativních řešení. Model s vynikajícím vzhledem v bílé nebo stříbrné barvě, který se stane pýchou jakýchkoliv vnitřních prostor.

Co nabízí klimatizační jednotka?

Těšit se lze na nízké energetické nároky a tichý chod. Vlastnosti umožňující v podstatě nepřetržitý provoz ve dne v noci. Velké pohodlí umožňuje flexibilní rozsah teplot pro chlazení i vytápění. Připočtete-li si k tomu ještě ovládání na dálku, dostane se vám maximálního komfortu.

Daikin, to je však i spousta prvků, jež nejsou na první pohled pozorovatelné.

· 3D průtok vzduchu

· Záruka čistého vzduchu

· Komfortní režim, inteligentní režim a noční režim

Klimatizace Daikin ve vašem interiéru vytvoří nejenom dokonale chladné prostředí, postará se ale také o záhubu nejrůznějších bakterií, mikrobů a virů.

Klimatizace navržená pro vás

Vysloví-li se pojem Daikin Emura, každému odborníkovi se ihned vybaví slovo dokonalost, propracovanost a originalita. Samotný vzhled dokonce získal ocenění Reddot design award 2014, což o mnohém vypovídá.

To, že je klimatizační jednotka navržena pro každodenní používání určuje i možnost ovládání prostřednictvím chytrého telefonu. Daikin sahá v tomto směru na ty nejvyšší příčky.

Oživte svůj soukromý nebo komerční interiér něčím novým, co dokonale splyne s vašimi prostory. Zajistěte si nadstandardní životní podmínky, které si budete užívat plnými doušky. Spolehněte se na kvalitní výrobu, moderní inovace a dlouhodobou životnost za bezkonkurenční ceny.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.