Nevyšla vám klasická hypotéka? Zkuste tu americkou

7.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Nevyšla vám klasická hypotéka? Zkuste tu americkou

Loňská novela zákona o spotřebitelských úvěrech přinesla spoustu pozitivních změn. Mezi nimi byly však i vyšší nároky na lustrování osob žádajících o hypotéční úvěry. To má za následek samozřejmě jediné. Méně bonitní klienti jednoduše nedosáhnou na požadované sumy a jejich žádosti mohou být zamítány.

Pakliže nezískáte klasickou hypotéku, určitě nezoufejte. Na trhu je ještě řada jiných možností, jak financovat vysněné bydlení. Typickým příkladem jsou americké hypotéky, o nichž vám povíme trochu více informací.

Co jsou to americké hypotéky?

Jde o finanční produkty, které mají charakter běžné hypotéky. Jejich využití je však  bezúčelové. Ano, získané peníze můžete upotřebit nejenom na výstavbu, nákup nebo modernizaci nemovitosti, ale na cokoliv dalšího.

Americké hypotéky tak skloubí to nejlepší z klasických hypoték a úvěrů. Výsledkem je pak často mnohem dostupnější půjčka, s níž zafinancujete libovolné potřeby. Jedinou povinností je zástava nemovitosti, jež by vás ale čekala i u normální hypotéky.

Kdo poskytuje americké hypotéky?

Na trhu je přemíra finančních společností. Z větší části jde však o nebankovní subjekty, nežli o ty bankovní. To znamená, že těšit se můžete na mnohem benevolentnější podmínky související s nabytím konkrétní finanční sumy.

Nebankovní hypotéka tohoto typu je navíc spojena s minimální administrativou, rychlým vyřízení a některými dalšími lákavými parametry.

  • Mimořádné splátky
  • Možnost předčasného uhrazení závazku
  • Odložení splátek
  • Pojištění schopnosti splácet

Srovnejte ty nejlepší americké hypotéky na trhu

Jestliže vás oslovila nabídka amerických hypoték či právě odcházíte s nezdarem z banky se zamítnutou žádostí o klasickou hypotéku, využijte k nalezení tohoto výhodného řešení praktického nástroje. Tím je online kalkulačka neboli srovnání hypoték libovolného typu na internetu.

S pomocí online formuláře se můžete dopracovat k velice lákavým nabídkám, jejichž součástí bude nízká úroková sazba, malá hodnota RPSN, téměř nulové poplatky a řada nadstandardních služeb, z nichž některé mohou být i zdarma.

Ano, to jsou americké hypotéky, které v některých případech dostávají dokonce přednost před těmi klasickými. Ať už se zaměříte na bankovní či nebankovní segment, určitě naleznete produkt, jenž bude vašim náročným požadavkům vyhovovat nejvíce. Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.