Otázky odpovědi týkající se letošních kuchyňských trendů

2.7.2019 | autor: Redakce PŽ

Otázky odpovědi týkající se letošních kuchyňských trendů

Trendy ve světě bydlení se neustále mění. Nemusíte je však sledovat, neustále, stačí, když je budete sledovat v době, kdy se bude i u vás doma schylovat k modernizaci nebo k rekonstrukci. Jestliže jste se rozhodli nově si zařídit kuchyni nebo ji rovnou modernizujete, máme pro vás aktuální trendy ve světě kuchyní pro tento rok. Díky nim bude i vaše kuchyně in, a to po dobu nadcházejících let. Níže si zodpovězme otázky týkající se zmiňovaných trendů.

Skandinávský nebo anglický styl?

To je, oč tu běží. Lidé se dnes při zařizování kuchyní rozhodují nad těmito dvěma styly. Zatímco skandinávský styl je styl jednoduchý, složený z bílých skříní a světlé kuchyňské desky, anglický styl se spíše nese v masivním dřevěném duchu. Buďto je možné zařídit si v anglickém stylu kuchyni jen a pouze z masivního dřeva, nebo kuchyni nechte vyrobit černou s masivními dřevěnými prvky. V obou případech lze mluvit o anglickém stylu, který je dnes krapet preferovanější. Je však pravdou, že anglický styl se hodí spíše do prosvětlených domácností, nehodí se do tmavších koutů, které by mohla rozjasnit kuchyně ve skandinávském stylu.

Nerez nebo měď?

A je tu další otázka do loterie. Aktuální trendy v kuchyních říkají, že měď je rozhodně materiál, který zanedlouho nahradí zcela nerezové spotřebiče. Jenže zatím nejsou měděné spotřebiče tak moc k dostání, najdeme v této podobě jen dřezové baterie a kuchyňské dřezy. Troubu nebo mikrovlnku v měděné podobě najdeme zatím jen stěží. Lze však konstatovat, že s nerezovými spotřebiči neuděláte krok stranou ani nyní, pokud tedy nechcete vyčkávat na příchod měděných spotřebičů, jež jsou letošním trendem.

Barvy nebo neutrální kombinace?

Rozhodně barvičky! Neutrální kombinace už dnes nejsou tak úplně v módě, nebojte se do kuchyně přinést pestrobarevné bytové doplňky. Žluté židle v jinak tmavé kuchyni? Proč ne? Nebo zlaté květináče na bylinky v jinak bílé kuchyni? Proč ne?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.