Pohodlí pod žižkovskou věží: Bydlete stylově!

1.4.2019 | autor: Redakce PŽ

Pohodlí pod žižkovskou věží: Bydlete stylově!

Kdo by nechtěl bydlet na lukrativní adrese? Přestože jich v metropoli stále přibývá jako hub po dešti, ne všechny jsou dostupné pro obyčejné smrtelníky. Důležitým aspektem je cena. Pořídit bydlení ve většině případů znamená investovat veškerou hotovost + zavázat se bance ke splácení hypotéky na mnoho let dopředu. Budoucí majitel nemovitosti proto hledá nejsnazší cestu, jak bydlet v novém, dostát s klidným svědomím všem smluvním závazkům a mít dostatek peněz i na běžné živobytí.

Starý dobrý Žižkov s novou tváří

Byty na prodej v Praze 3 jsou zárukou dobré volby. Poklidná lokalita Vackov se stane novým domovem pro 347 rodin, které budou sousedit v pěti vkusně architektonicky řešených bytových komplexech. Výstavba objektů byla koncipována podél ulice Malešická v blízkosti parku. Lokalita patří ke klidnějším zónám, ale s veškerým občanským vybavením. Západní část lokality bude, coby kamenem dohodil do budoucího městského centra, které vzniká na ploše bývalého žižkovského nákladního nádraží.

Kombinace klidu, přírody a pulsujícího života velkoměsta se jeví jako nejlepší řešení pro mladé rodiny. Bydlení na Vackově je nejlepším kompromisem života v metropoli a maximální dostupnosti parků, cyklostezek, turistických atrakcí, restaurací a kaváren. Pohodové bydlení pod dominantou Žižkovského vysílače nelze než závidět.

Ve stopách Olgy Havlové…

Projekt výstavby volně navazuje na již realizované domy podél ulice O. Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Architektonicky zajímavě řešených 342 bytů v kategoriích 1+kk až 5+kk a 5 nebytových prostor bude dokončeno příští rok a do užívání budoucím majitelům předáno nejpozději v roce 2021. Ráz budov vychází maximálně z dvanácti podlaží. Ustupuje od zažité uliční linie a vyniká skrze v členitost a asymetrii. Díky tomu je možné majitelům nabídnout nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také nevšední zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kam jsou koncipovány přízemní byty s vlastními zahrádkami. Tento revoluční koncept je zárukou dostatku soukromí.

Z katalogu bytů vyplývá, že i nejmenší jednotky do 45 metrů čtverečních jsou vybaveny balkonem nebo lodžií (část má i sklepní prostory) a je možné je pořídit za méně než tři miliony korun. Na své si přijdou i milovníci větších měr obytné plochy a vzdušných prostor, v nichž o sebe jednotliví členové domácnosti nebudou zakopávat. Nové byty v Praze na Žižkově jsou totiž strukturovány až do velikosti 250 m2.

Investovat do vlastního bydlení je počinem, k němuž v životě dospěje nejeden člověk. Odpovědný výběr, se zvážením všech PRO a PROTI, se odvděčí na rodinném štěstí a maximálním pohodlí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.