Přepravky – nepostradatelná pomůcka každé firmy

21.2.2018 | autor: Redakce PŽ

V mlékárnách, papírnách, samoobslužných prodejnách, pivovarech, průmyslových dílnách, masokombinátech a cukrárnách není možné fungovat bez přepravek. Právě do nich ukládáme a uskladňujeme zboží, výrobky a materiál. Bez přepravek se zkrátka a dobře neobejde žádný podnikatel ani velká společnost.

K čemu slouží?

Přepravka, slangově basa, je vlastně manipulační prostředek, který slouží pro přemístění a skladování zboží. Využívá se nejen v maloobchodě. Dnes existují přepravky z plastu, plechu, papíru i dřeva. Největší význam mají v potravinářském průmyslu, a dokonce se v nich vystavuje zboží v samoobslužných prodejnách. V některých případech mohou mít natištěné logo, což známe z pivovarnictví a mlékárenství. Užiteční pomocníci mají otvory, které slouží k lepšímu uchopení a přepravě. Jejich tvar je praktický, díky tomu do sebe perfektně zapadají. Některé z nich jsou stohovatelné.

Jaké existují přepravky?

Společnosti zabývající se výrobou přepravek nabízejí nepřeberné druhy, velikosti a designy. K nejčastějším patří stohovací, regálové, skládací, kónické, platové, kartónplastové, plastové, ESD, ale také produkty na pečivo, lahůdky, cukrářské výrobky, maso. Kvalitní zboží určené pro transport a uložení ovoce a zeleniny patří do každého sklepa, spíže i garáže. Samozřejmě, že musejí být perforované, díky tomu lépe cirkuluje vzduch. Kapitolou sama o sobě jsou kovové bedny zkosené a rovné. Své využití mají v kovovýrobě, automobilovém a strojírenském odvětví. Přepravky na maso musejí vyhovovat náročným hygienickým požadavkům.

Vše na jednom místě

Všestranné použití mají regály, kde lze uložit nejrůznější zboží, materiál a výrobky. V tomto případě se osvědčí policové regály určené do obchodů, firem i autodílen. Máte vlastní požadavky na policový produkt? Podívejte se do e-shopu Storage a navrhněte si svůj vlastní model!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.