Rekonstrukce bytu. I v paneláku se dá bydlet luxusně a moderně.

30.3.2016 | autor: Redakce PŽ

Od samého počátku výstavby panelových domů platilo, že se jedná o levné bydlení pro ty, kdo nevlastní nebo si nemohou dovolit pronajmout nic lepšího. To už však v posledních letech, díky Bohu, přestává být pravda. Vlivem komplexních přestaveb panelových domů, kultivace jejich okolí a jejich často velmi výhodné polohy, se z panelákových bytů stává žádané zboží. Maximálního zhodnocení panelákového bytu pak docílíte tehdy, když přistoupíte ke komplexní rekonstrukci, jež ze staré uniformní bytové jednotky udělá moderní a stylovou domácnost, do níž bude radost se vracet. Rekonstrukce bytu je zkrátka v posledních letech jedním z nejžádanějších stavebních počinů v Praze a dalších městech. Zájem je jak o kompletní rekonstrukci bytu se změnou jeho dispozic, tak i o menší rekonstrukce jednotlivých místností. Velká pozornost se věnuje zejména kuchyním a koupelnám, které v původní variantě většinou nebývají dobře prostorově řešené.

Na rekonstrukce bytů se zaměřuje celá řada větších či menších stavebních firem, které na vaši žádost vybourají bytové jádro, upraví příčky a celkově přizpůsobí byt vašim přáním a potřebám. Jednou z nich je například firma Stavebniny Bosta, která má v oblasti rekonstrukce bytů více než bohaté zkušenosti. Za čtvrt století existence jejím pracovníkům prošlo pod rukama mnoho pražských bytů, ať už panelákových nebo jiných. Vybrat si zde můžete z několika variant rekonstrukcí, přičemž vždy předem dostanete kalkulaci ceny, díky čemuž se nemusíte obávat nepříjemných překvapení.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.