Rezidence Hadovitá: Bydlení, na které budete právem hrdí

7.2.2019 | autor: Redakce PŽ

Rezidence Hadovitá: Bydlení, na které budete právem hrdí

Ať už jsou vaše důvody pro stěhování jakékoliv, důležité je, aby nová adresa byla ve všech ohledech lepší než stávající – chcete přece vykročit kupředu a nikoliv činit kompromisy na úkor moderních standardů bydlení. Ale abychom nefilosofovali v obecné rovině, zaměříme se na jeden z nejzajímavějších developerských projektů posledních let. Vyroste v městské části Prahy 4, ponese název Rezidence Hadovitá a stojí za ním renomovaný investor Metrostav Development.

Jedinečné byty vyšší kategorie

Byty v Praze Michli míří na zájemce o bydlení v nadstandardní kvalitě. Architektonické řešení budov čítajících 76 bytů a ateliérů mají na svědomí profesionálové z Arx Studia. Poradili si se svažitým terénem a bytové domy zasadili do přirozeného prostředí tak, aby budily dojem výjimečnosti, ale přesto neměnily specifickou tvář čtvrti.

Z vizualizací je patrný důraz na eleganci a vysokou úroveň bydlení. Praktické půdorysy bytů, dostatek přirozeného světla, spousta prostoru a široké rozpětí podlahové plochy (od 30 do 100 m²)– i takto je možné shrnout byty na prodej v Praze 4. Samozřejmostí je přítomnost balkonů, lodžií a teras.

V okolí Hadovité na plazi nenatrefíte

Proč dostaly nové byty Praha 4 nevšední název? Měli by snad budoucí obyvatelé počítat s tím, že zde na každém kroku narazí na užovku či dokonce zmiji? Důvod je mnohem prostší, developer projekt pojmenoval po stejnojmenné ulici, kterou se do bytových domů vstupuje.

Místo hadů v bezprostředním okolí Hadovité narazíte na spoustu zajímavých míst. Například na Baarův park s multifunkčním hřištěm a neméně populární Kunratický les. O volnočasové vyžití zde opravdu není nouze. A co se týče občanské vybavenosti, je na stejně vysoké úrovni jako samotné bydlení. V docházkové vzdálenosti jsou všechny základní služby a jen pár minut jízdy obchodní centre OC Arkády na Pankráci, OC Chodov a DBK na Budějovické.         

Chcete se o nových bytech v Michli dozvědět více? Aktuální informace najdete na www.rezidencehadovita.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.