Tipy pro zařízení malé koupelny

6.1.2016 | autor: Redakce PŽ

Tipy pro zařízení malé koupelny

Vyberte si do své koupelny asymetrickou vanu s širokým plochým dnem v kombinaci s vanovou zástěnou. Umožní vám střídat rychlé sprchování s uvolňující relaxační koupelí. Asymetrický tvar vany vytvoří v malé koupelně prostor pro pohodlný pohyb a umístění umyvadla do ušetřeného prostoru. Rozměry asymetrických van začínají na 150 x 75 cm nebo 140 x 105 cm a v kombinaci s asymetrickým umyvadlem poskytnou dostatek pohodlí i v malé panelákové koupelně. Ideálním řešením jsou speciální koupelnové koncepty RAVAK, které designéři vytvořili speciálně pro malé prostory. Například koupelnový koncept Avokádo.                                                                                     

Pokud si koupání ve vaně rádi užíváte, vybavte asymetrickou vanu ještě hydromasážním systémem, který vaši koupelnu promění na luxusní wellness, i když její rozměry jsou minimální.

I sprchování máte možnost posunout na vyšší úroveň. Sprchový kout vybavený hydromasážním panelem umožní plnohodnotnou relaxaci i v průběhu sprchování. Kombinace účinků velkoformátové pevné sprchy, ruční sprchy a masážních trysek zajistí ve sprše dokonalý požitek a relax.

V případě, že vaše koupelna je opravdu tak malá, že se do ní nevejde ani asymetrická vana, pořiďte si hlubokou sprchovou vaničku se sedátkem, ve které se mohou vykoupat aspoň vaše děti. RAVAK nabízí tento typ minivan ve tvaru čtvrtkruhu v rozměrech od 80 cm.

Pro malou koupelnu může být řešením také sprchový kout bez sprchové vaničky, ustavený na podlahu a vybavený odtokovým žlabem nebo podlahovou vpustí. Toto řešení navíc umožní pohodlné a bezpečné sprchování seniorům a osobám s omezenou hybností. Tento typ sprchového koutu je možné vybudovat i na míru, ve velmi nestandardním prostoru.

Více informací o možnostech zařízení malých koupelen najdete na www.ravak.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.