Třídit můžete i doma

15.1.2015 | autor: Redakce PŽ

Společnost AB-STORE nabízí nejrůznější druhy popelnic, které se skvěle hodí na třídění odpadu. Pokud se tedy rozhodnete pořídit si některé z košů domů, nemusíte mít obavy, že by někde nevzhledně vyčnívaly. Výsuvné koše se dají pohodlně a velmi esteticky schovat do kuchyňské linky, kde působí velmi nenápadně, ale zároveň plní svůj účel.

Levné materiály, které šetří přírodu

Vybírat lze samozřejmě podle různých hledisek, ale tím nejdůležitějším je asi nenápadnost, co se týče odpadkových košů v domácnosti. Společnost AB-STORE nabízí jak jednotlivé kusy, které se liší objemem, tak speciální odpadkové koše z různých materiálů. Vybrat si prostě můžete přesně ten typ, který vám bude nejvíce vyhovovat.

V dnešní době je poměrně jednoduché sehnat odpadkový koš na tříděný odpad levně, a to i díky tomu, že je vyroben z nějakého levnějšího materiálu. Díky tomuto způsobu výroby se také poměrně šetří příroda kolem nás, ale výrazně ušetří i vaše peněženka. Koše lze pořídit za pěkné ceny.

Barevné odlišení vík zajistí snadný přehled o tom, kam právě odpad vyhazujete. V kuchyni nebo v jiné místnosti, kde budou koše umístěny, se tak usnadní třídění odpadu. Nádobky navíc mají dostatek prostoru pro uskladnění plastu, skla i papíru, takže nebudete muset chodit přes půlku ulice k velké plastové popelnici tak často.

Třiďte odpad svědomitě

Pokud se tedy rozhodnete třídit odpad ještě intenzivněji než obvykle, domácí odpadkové koše na třídění odpadu jsou dobrou volbou jak přispět ke zdravé přírodě a udržet zdravou naši planetu.

Třídění je velmi důležité, takže proč nezačít hned doma?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.