Zapůjčení stroje na mokré čištění koberců a sedaček

15.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Zapůjčení stroje na mokré čištění koberců a sedaček

Pokud jste se rozhodli pro profesionální čištění koberců nebo sedaček, pravděpodobně se bude jednat o čištění mokré. Pouze mokré čištění zaručí kvalitní hloubkový čisticí efekt, a pokud máte zájem, je možno mokré čištění provést svépomocí. V ČR existují půjčovny strojů na čištění koberců v každém větším městě, ale i mezi nimi je nutné dobře vybírat. Kvalitní půjčovnu najdete nejen dle stavu půjčovaných strojů ale rovněž podle toho, zda nabízejí k zapůjčení rovněž kvalitní chemii (ideálně Karcher) a zda zapůjčují rovněž různé koncovky na čištění koberců a sedaček.

Pro zájemce o zapůjčení z města Praha máme typ na kvalitní půjčovnu, kterou najdete pod názvem Půjčovna strojů na čištění koberců Praha na adrese Praha 4 – Michle. Půjčovna disponuje špičkovými stroji na mokré čištění značky Karcher, model Puzzi 10/1. Při zapůjčení jsou k dispozici všechny nástavce na čalounění i čistění koberců a to zcela zdarma. Dále zdarma zákazníci obdrží 10 dávek profesionálních chemie Karcher a rady ohledně kvalitního čištění koberců a špičkového efektu.

Při zapůjčení dostanete v 90% půjčoven v ČR stroje Karcher Puzzi 100 Super. Jejich inovace v podobě modelu Puzzi 10/1 je vybavena výkonnější turbínou, výkonnějším čerpadlem a  především výklopnou kobercovou hlavou na čištění koberců. Díky tomuto zlepšení je možno vysávat na mokro i pod postelemi a na těžko přístupných místech. Kobercovou hlavu není nutné držet v určitém úhlu jako u modelů Puzzi 100 Super. Pro dotazy ohledně správného čištění se zapůjčení strojem lze nezávazně kontaktovat zákaznickou linku půjčovny strojů na čištění koberců Praha.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.