Nakupovat pokaždé nejvýhodněji? Jde to!

6.10.2014 | autor: Redakce PŽ

Nakupovat pokaždé nejvýhodněji? Jde to!


Současná doba, kdy se většina obchodů přesouvá do prostředí internetu, hraje do karet všem, kdo chtějí nakupovat za ty nejnižší ceny. Má to ale malý háček – vždy je nutné v záplavě obchodů najít ten, který vybrané zboží nabízí za tu nejlepší cenu. Někdy to může trvat třeba až hodiny. Naštěstí se ale objevil jeden způsob, jak najít tu opravdu nejvýhodnější nabídku během vteřiny. Díky tomu může každý výrazně ušetřit, ať už nakupuje cokoliv. Jak a kde služba funguje?

 

Jedna adresa nabízí až milion možností

Nová služba je dostupná na adrese ZAZA.CZ. Jedná se o speciální srovnávač cen zboží, který nabízí snadné porovnání cen u rozmanitých druhů výrobků během vteřiny. V systému srovnávače je registrováno více než 3 000 internetových obchodů a další přibývají každý den. Každý obchod je před přijmutím prověřen, aby zákazníci měli jistotu, že nakupují u dobrého prodejce, který pošle zboží včas. Systém díky tomu nabízí k porovnání až 1 000 000 různých produktů.

 

 

Snadno si najdete to své

Systém zaza.cz může využívat každý, je totiž zcela zdarma. Zboží je možné vyhledávat dvěma způsoby. Pokud chcete například koupit knihy online, stačí si otevřít kategorii Knihy, filmy, hudba. Zde najdete přehled obchodů, ve kterých nabízejí knihy a současně i jejich nabídku. Stačí si tedy jen vybrat. Druhý způsob je ten, že znáte název produktu. Jeho jméno vepíšete do připraveného vyhledávače a okamžitě se vám zobrazí seznam prodejních míst a současně i srovnání cen knih. Potom už stačí jen vybrat a koupit.

 

 

Ušetříte nejen na nákupu  

Srovnávač zaza.cz šetří vaše peníze ještě více. Všechny vybrané produkty si totiž můžete nechat zaslat na odběrné místo. Nacházejí se ve většině českých i slovenských měst. Nebudete tedy muset platit za drahé poštovné. Byla by škoda toho nevyužít, co říkáte?

 

RADA – pokud kupujete na internetu, měli byste znát tato pravidla.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.