Byty u parku lákají na moderní bydlení v metropoli

24.5.2021 | autor: Redakce PŽ

Byty u parku lákají na moderní bydlení v metropoli

Proč volit k bydlení oblasti daleko za Prahou a každodenně dojíždět, když přímo v metropoli je místo, které nabízí moderní infrastrukturu, občanskou a sociální vybavenost a přímo navazuje na blízkou zeleň parku? Navíc se rezidenční projekt Byty u parku plánuje dokončit již roku 2022, kdy je možné stěhování do nových bytů. Prodej jednotek již byl zahájen, není proto radno čekat s poptávkou!

Od 1+kk po 5+kk

Z nabídky si vybere opravdu každý. Byty na prodej v Praze 3 jsou totiž o dispozičním řešení od 1+kk po 5+kk, celkem 272 bytů se nabízí s balkonem, terasou, lodžií nebo předzahrádkou v přízemí. K některým bytům dokonce přináleží dvě předzahrádky s přístupem ze dvou různých pokojů. Nadto byty 4+kk jsou řešené standardně nebo mezonetem. Oddělená místnost od zbytku bytu umožňuje zřízení pokoje pro hosty nebo domácí pracovny. Ke všem bytům je přidělená sklepní kóje pro uložení sezónních nebo sportovních věcí. K bytu lze přikoupit garážové stání v podzemních patrech.

Moderní a dostupné

Co si představit pod pojmem metropolitní bydlení? Je to kombinace moderní a funkční architektury ve spojení s metropolí, která nabízí veškerý komfort. Rezidenční projekt Byty u parku je umístěn v exkluzivní lokalitě horního Žižkova a přímo navazuje na park Židovské pece. Z bytových domů se snadno dostanete rychle na metro, protože přímo Malešickou ulicí projíždí autobus mířící na uzel linek B a C, jen o ulici dále pak na metro A.

Za sportem i kulturou

Kromě výborné dostupnosti, sociální a občanské infrastruktury je horní Žižkov zaslíben všem sportovcům, kteří mohou využít k aktivitám místní parky a lesopark s řadou hřišť na kolektivní sporty nebo ostatní sportoviště. Pražská třetí městská část vyniká i kulturní scénou, v oblasti je řada divadel, hudebních klubů a artových scén. Oblíbené je také kino Aero, které milují vyznavači nezávislého filmu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.