Hledáte byty na prodej? Skvělý přehled v nabídkách má portál DigiReality.cz

1.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Pro mnohé z nás je otázka, jestli se dnes oplatí koupit dům či byt, naprosto zbytečná. Samostatně bydlet potřebujeme a otázkou není „jestli“, ale „kde a za kolik“ si bydlení pořídíme.

Nejdůležitější je mít v nabídce nemovitostí co nejlepší přehled. Návštěva realitní kanceláře nám jej nedá. Obvykle nabídne pouze zúžený pohled na aktuální tržní nabídku. Stěží odhadneme výhodnost ceny. Nevíme ani, jestli hned za rohem není k dispozici podobná nemovitost, která by našim požadavkům odpovídala více. Realitní portál DigiReality.cz má, pokud jde o byty na prodej, mnohem větší rozhled než ta největší realitní kancelář.

Proč ve spleti realitních portálů sáhnout právě pro DigiReality.cz?

Portál nabízí moderně řešené vyhledávání a přívětivý způsob zobrazování inzerátů. Nabídky jsou bohatě popsány, s velkým množstvím fotografií interiéru a mnohdy i exteriéru – zejména u rodinných domů k prodeji a k pronájmu. Aktuálně portál prezentuje téměř 30 000 nabídek z celé České republiky. Byty na prodej, byty k pronájmu, domy na prodej, domy k pronájmu, kancelářské prostory, garáže, pozemky, zahrady – vše na portálu najdete velice snadno. Hlavním a prvním kritériem výběru je lokalita. Nemusíte pracně lovit v seznamu měst a obcí. Stačí jednoduše kliknout na přehlednou mapu, případně na konkrétní město v textové podobě. Dále si pak lze reality v nabídce selektovat podle typu (dům, byt, komerce, pozemek), podle ceny, případně hledat pomocí textu, jejž nabídka obsahuje.

Dobrý přehled a přidané služby

DigiReality.cz nejsou žádným nováčkem na trhu. Realitní server již 13 let přináší přehlednou nabídku skrz české realitní kanceláře. Vy se tak snadno dostanete nejen k omezenému výběru jedné z nich, ale k celému spektru nabídek. V nabídce portálu lze mít přehled i díky službě posílání nabídek, eventuálně ji sledovat přes RSS.

Inzeráty lze na portál vkládat zdarma, takže pokud máte vlastní nabídku, nebo chcete zveřejnit svoji poptávku, na DigiReality.cz vás to nic nestojí. Do profi přehledu nabídek se tak snadno dostanete i jako soukromá osoba, kterou nezastupuje realitní kancelář.

Smlouvy na klíč

Realitní portál nabízí i řadu přidaných služeb pro soukromé osoby. Můžete si nechat třeba vypracovat smlouvu. Nevíte si dát rady se správným zněním nájemné smlouvy? Za poplatek 1900 Kč vám portál vypracuje nájemní smlouvu přesně korespondující s aktuálními zákony. V ceně máte rovněž telefonickou konzultaci s advokátem, kde můžete vyřešit detaily nebo specifika smlouvy. Nikam nemusíte chodit, protože smlouva vám je doručena e-mailem.

Stejnou službu máte možnost využít při prodeji nemovitosti. Advokát pro vás na dálku vyhotoví sepsání kupní smlouvy za cenu 9900 Kč. V ceně je opět telefonická konzultace s advokátem. Součástí služby je zapracování změn do smlouvy, návrh vkladu do katastru, budoucí smlouva o koupi nebo rezervační smlouva, služby v oblasti advokátní úschovy listin či kupní ceny, ověření podpisů i vyhotovení předávacího protokolu.

Hypoteční kalkulačka

Součástí služeb portálu je i kvalitní hypoteční kalkulačka. Jelikož většinu nákupů nemovitostí financujeme pomocí hypotéky, jde o nástroj, který se hodí mít po ruce vždy, kdy zvažujeme pořízení nemovitosti.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.