Kupujete nemovitost, ale nemáte dostatek peněz? Nezoufejte si

2.6.2017 | autor: Redakce PŽ

Kupujete nemovitost, ale nemáte dostatek peněz? Nezoufejte si

Investice do nemovitosti je v dnešní době jednou z jistot do budoucna. Za našich mladých let si naši rodiče kupovali chaty a chalupy, jejichž cena na trhu mnohonásobně vzrostla. Dnes je trendem koupení si rekreačního sídla na horách, ať už pro sportovní aktivity, nebo jako objekt k pronajímání. Ačkoliv se situace od poskytování hypoték na bankovním trhu v posledním roce změnila, stále existují přijatelná řešení, která nejsou pro běžného smrtelníka nedosažitelná. Toužíte po koupi vysněné horské chalupy či bytu v apartmánu? Vypočítejte si s pomocí hypoteční kalkulačky, zda byste výši půjčky zvládli splácet v přijatelné výši a době.

Spočítejte si on-line, zda jste schopni splácet úvěr

Hypoteční kalkulačka Modré pyramidy je jednoduchým nástrojem on-line, s nímž si dovedete snadno propočítat, na jak vysokou hypotéku se svými příjmy máte nárok, za jak dlouhou dobu a v jaké výši splátek dokážete konkrétní částku splatit. Hypoúvěr je ideální možností, jak zafinancovat náklady na koupi nemovitosti, pozemku, stavbu nového domu či kompletní rekonstrukci stávajícího objektu v osobním vlastnictví. Hypoúvěr je nabízen s garantováním maximální výše úrokové sazby po celou dobu splatnosti úvěru. Potřebujete-li si půjčit například 1,5 milionu korun s dobou splácení dvacet let, platnost úrokové sazby je pětiletá. Měsíční splátka hypoúvěru vychází na 7811 korun měsíčně s úrokovou sazbou 2,29 procent.

Poskytnutí úvěru před vybráním si nemovitosti

Hypoúvěr lze poskytnout i v době, kdy ještě nemáte rekreační objekt nebo nemovitost vybranou, a jste tak potenciálním partnerem s již zajištěným financováním. Tento typ úvěru se poskytuje až do výše tří milionů korun v takzvané předhypoteční formě. Díky hypoúvěru od Modré pyramidy máte bytovou situaci vyřešenou v nejbližší možné době.

Úvěr ze stavebního spoření u Modré pyramidy

Další možností, jak snadno získat potřebnou částku pro financování nového bydlení či koupi rekreačního objektu, je úvěr ze stavebního spoření. Pokud spoříte u Modré pyramidy alespoň dva roky a máte naspořených 25 procent sjednané cílové částky, můžete si požádat o úvěr. Výhodou této formy financování bydlení je zpracování žádosti zdarma, při splnění podmínek není třeba prokazovat výši příjmů a tato půjčka bez zajištění (bez ručitele či zástavy nemovitosti) se poskytuje do výše 700 tisíc korun.

TIP: Odhad ceny nemovitosti

Bezpečná a rychlá půjčka pro náhlé finanční kolapsy

Další výhodnou nabídkou Modré pyramidy, jež je využitelná v případech potřeby rychlého financování čehokoliv, je Bezpečná půjčka. Výše půjčky se pohybuje v rozmezí od 15 do 200 000 korun a díky výhodným podmínkám splácení ji lze využít v případě vážného onemocnění, ztráty zaměstnání či nenadálých výdajů.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.