Neotálejte - nové byty na prodej!

18.3.2016 | autor: Redakce PŽ

Plánujete-li nákup nového bydlení v hlavní metropoli, měli byste určitě zbystřit. Aktuálně je k dispozici velké množství developerských projektů, v nichž je dostatek jednotek naplňujících požadavky i těch nejnáročnějších rezidentů.

Jsou to nové byty na prodej nacházející se v různých částech Prahy. Na místech, která jsou vhodně situována vůči občanské vybavenosti, dopravní dostupnosti a spoustě přírodních ploch. Právě do těchto bytových jednotek se vyplatí investovat.

Nové byty Praha 10

Zamýšlíte-li se nad tím, jaká lokalita bude tou pravou, vsaďte na městskou část Praha 10. Zrovna tam jsou byty, jež by vás mohly zajímat. Pro každého zájemce je připraveno něco. Jeden dá zelenou nižší pořizovací ceně, druhý naopak nadstandardní výbavě a nepřehlédnutelné architektuře.

Ať už je to tak nebo onak, zde je krátký výčet developerských projektů, které vás jistě zaujmou.

  • Ecocity Malešice
  • Nad Přehradou
  • Club Ocean
  • 4Blok

Unikátní a nové byty Praha 10, k jejichž přednostem patří bezpochyby kvalitní stavební materiály, moderní technologické postupy a přidružené konstrukční prvky, jako jsou předzahrádky, balkony či střešní terasy. Výjimkou nejsou ani sklepní kóje a venkovní či podzemní garážová stání.

Byty Vršovice a jejich kouzlo

Udělejte si dostatek času na výběr vašeho budoucího obydlí. S touto činností vám pomohou dva známé a populární realitní servery, v jejichž útrobách se nachází novostaveb více, než dost. Jsou to weby reby.cz a prahanovostavby.cz. Právě tam narazíte na lukrativní byty Vršovice, jež vám padnou do oka.

Jen málokdo by odolal projektu, jako je Champange House nebo Rezidence u Roháčových kasáren.

Pusťte se do té správné věci a investujte do vlastního bydlení, ať už má podobu bytové jednotky, rodinného či řadového domu a vily. Ve všech případech budete spokojeni.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.