Praha 3 a její bytová nabídka

16.3.2016 | autor: Redakce PŽ

Lokalita Praha 3 je z pohledu potenciálních zájemců o bydlení vyhledávanou a často opěvovanou. Vliv na to má velká spousta faktorů. Základem všeho je jistě dostatek parků a relaxačních ploch v kombinaci s pestrou a snadno dostupnou občanskou vybaveností.

I z těchto prostých důvodů se stala Praha 3 místem, v němž poslední dobou vzniklo několik lukrativních developerských projektů. Ať už ve formě novostaveb nebo v podobě zrekonstruovaných činžovních domů.

Poznejte nové byty na Žižkově

Zaměříte-li se na bytovou nabídku v libovolných částech na adrese Praha 3, určitě si dokážete vybrat. Někoho zaujme historické pojetí činžovního domu, jiný vsadí na moderní a nadčasovou architekturu spojenou s vyšším interiérovým standardem.

Volné jednotky o příslušných dispozicích se nachází kupříkladu v těchto projektech.

  • Rezidence Vinohrad
  • Vitkovia Rezidence
  • Alfarezidence
  • Panorama Pražačka

Nové byty na Žižkově, z nichž budou nadšeni jak svobodní lidé, tak početnější rodiny, jelikož prostorových variant je nabízeno více, než dost. Standardně jsou to obvykle dispozice od 1+kk do 4+kk, které mimochodem patří k cenově nejzajímavějším.

Nové byty v Praze za skvělé ceny

Nalezněte si to pravé místo pro trvalé žití, jež vás bude naplňovat ve všech ohledech. Pořiďte si obydlí v místech, odkud to budete mít kousek do obchodního domu, školy, restaurace, nedalekých přírodních ploch a parků.

Zakupte nové byty v Praze na prestižní adrese, jež bude přinášet natolik tížené spojení služeb velkoměsta s venkovským klidem.

Zaměřte se na aktuální developerské projekty na Praze 3, v rámci nichž narazíte na zvýhodněné ceny jednotlivých bytů a příjemné splátkové podmínky. Nakupujte novostavby, které se pro vás stávají nejenom komfortním bytovým zázemím, ale i výhodnou investicí do let budoucích.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.