Speciální policové regály vytěží z vašeho skladu maximum

13.9.2018 | autor: Redakce PŽ

Rádi byste zvýšili kapacitu svého skladu a s ním spojené provozní a investiční náklady? Vybavte ho sofistikovanými regály, které se mu maximálně přizpůsobí a jeho prostory využijí do posledního cm². Jaké existují možnosti?

 

V zájmu každého majitele skladu je především to, aby byl schopen pojmout pokud co největší množství zboží. To mu mimo jiné umožní speciální regály do skladu. Svou halu můžete vybavit ať již policovými, paletovými či konzolovými regály. Prostory opravdu rozlehlých a patřičně vysokých hal do posledního puntíku využijí patrové sklady.

Policové regály

Klasické policové regály najdou své uplatnění ve většině hal a provozoven. Prostoru se maximálně přizpůsobí ucelené regálové sestavy, které se k sobě připojují jako stavebnice. Jsou totiž tvořeny jednotlivými stavebními modely, z nichž si snadno sestavíte vlastní policové systémy různých délek, a tím jimi efektivně vyplníte k tomu určený prostor.

Paletové regály

Další možností pro váš sklad či halu jsou regály paletové, u nichž se ovšem neobejdete bez vysokozdvižného vozíku, jež slouží k zakládání zboží na paletách. Konstrukce těchto regálů se podobá konstrukci regálů policových, jen u ní chybí policová deska, která v případě paletového uskladnění není nutná.

Konzolové regály

Jakýkoliv tyčový či plošný materiál je vhodné ukládat na tzv. konzolové regály, jež jsou tvořeny speciálními konzolemi. Ty jsou samozřejmě vyráběny na míru potřebám zákazníka, díky čemuž se opět nabízí maximální využití skladovacích prostor. Obsluhovat je můžete ručně či vysokozdvižným vozíkem.

Patrové sklady

Disponuje-li váš sklad patřičnou výškou, efektivním řešením se nabízejí tzv. patrové sklady, v nichž zboží, jak název napovídá, skladujete do pater. Ty můžete mít opět policové, paletové, efektivní jsou i plošiny z hutního materiálu.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.