Bez spolehlivých kalibrů a měřidel se v profi provozu neobejdete

27.2.2018 | autor: Redakce PŽ

Nezbytnost precizního měření je v profesionálním provozu zcela neoddiskutovatelná. Zatímco v domácí dílně na nějakém milimetru a mnohdy i centimetru až tolik nezáleží, specializovaná firma si odchylky dovolit prostě a jednoduše nemůže. Investice do výrobního materiálu i pracovní síly jsou vysoké, a tak nemohou vznikat špatné kusy. Především ve stavebnictví, a hlavně průmyslových provozech je zapotřebí pořízení měřidel a často také kalibrů. Jestliže nevíte, kde sehnat tento sortiment ve vysoké kvalitě a spoustě provedení, jste na správné adrese. Poradíme vám.

Nakupte si online u specialisty

Naším tipem pro rychlý a efektivní nákup online je společnost Michovský-Tools. Tento prodejce působí úspěšně na trhu již více než 20 let. Specialisté z této firmy dokážou nabídnout maximálně fundované poradenství a doporučí vám konkrétní měřidla nebo kalibry, a to v závislosti na přesné činnosti, již potřebujete realizovat. Většinu zboží mají skladem, takže jsou schopni jakákoli měřidla expresně expedovat. Samozřejmostí je i profi servis.

Vyberte si ze spousty měřidel

Měřidel je v sortimentu zmiňované společnosti více než dost. Začít bychom v jejich vyjmenování mohli posuvnými měřítky. Bez těch se žádný provoz neobejde. Jen si vybrat buď klasická, nebo digitální, případně dlouhá. Specifické rozměry ale můžete zjišťovat třeba nově pořízenými dutinoměry, úchylkoměry, mikrometry anebo hloubkoměry či jinými nástroji. Všechny jsou samozřejmě u Michovský-Tools kalibrovány.

Závitové kalibry pro rychlé zjištění kvality výrobků

Mnohem rychlejší a efektivnější než klasická měřidla jsou pro kontrolu výrobku kalibry. K dispozici je jich hned několik. Jednat se může třeba o trny, kroužky anebo oboustranné modely. Podívejte se sami na www.nastroje.cz a jistě si vyberete ty, jež aktuálně potřebujete.



Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.