Vytvořte si vlastní internetové stránky! Poradíme vám jak na to

1.6.2018 | autor: Redakce PŽ

Uvažujete o vlastních webových stránkách, ale bojíte se ceny, kterou si za ně naúčtuje webdesigner? Už nemusíte. Internetové stránky si totiž můžete vytvořit sami, a to bez znalosti programování!

Žádné začátky nejsou snadné a v podnikání obzvláště ne. Vaši potenciální klienti se o vás a vašich službách v první řadě musí dozvědět. To je možné několika způsoby. Například reklamou, ať již v tištěných, či internetových médií. Už vás slyším, na tu nemáte. Ano, reklama v médiích je jednou z nejdražších forem propagace.

Billboardy?

Dále můžete zvolit billboardy – ani ty nebývají nejlevnější. Prodávat vás může samotná kvalitně odvedená práce. Jeden spokojený klient se svěří druhému, a toho k vám naláká. Ano, to je levné, ale zase zdlouhavé. Ať již zvolíte jakoukoliv formu prezentace, bez jednoho se neobejdete – bez kvalitních webových stránek.

Studium webdesignu?

K jejich založení jste ještě donedávna měli v podstatě dvě možnosti. Prvním bylo nastudovat celý webdesign. Od A do Z se naučit, jak vytvořit web. Pořídit si příručku a jet podle ní. To bych nedoporučila ani svému nepříteli. Stačí, abyste se zasekli v jednom bodě, a nehnete se dál. A když to jakž takž dál půjde, věřte, že to bude na dlouho.

Obrátit se na profíky?

Druhou možností bylo obrátit se na profesionální firmu, která vám internetové stránky vytvoří tzv. na klíč. Ty zajisté budou profesionální, a tedy kvalitně zpracované, ale ta cena, kterou za ně budete muset zaplatit. Ani na profi webové stránky nejeden začínající podnikatel, který je nucen otáčet každou korunu, nemá. Schválně si do prohlížeče zadejte pojem tvorba webových stránek na míru a uvidíte, v jakých relacích se pohybují ceny. No, asi vám nezbyde nic jiného, než abyste se do toho pustili sami.

Internetové stránky z vlastního pera

Neděste se. Nebudete k tomu potřebovat ani příručku, ani drahého webdesignera. Tyto webové stránky zvládne každý laik. Vytváříte je totiž podle šablony. A že je to opravdu jednoduché, mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Já si je svého času vytvořila podle britské předlohy, a fungují mi dodnes. A nikdo nevěří, že nejsou od webdesignera. Od té doby jsem čekala na nějakou českou verzi a ejhle, je tu.

Vyzkoušejte sayyeswebpage.com

Trh z paty vám vytrhnou na saywebpage.com. Chce to jen chvilku času. O nic navíc nejde, tvorbu stránek si můžete vyzkoušet zdarma. A je to opravdu jednoduché. Po patřičné registraci a přihlášení se do systému se v podstatě můžete pustit do světa webdesignu. Ten je totiž nesmírně vzrušující.

Profesionálně zpracované šablony

Odvážnější si mohou navrhnout vlastní vzhled webu. Pro laiky, kteří si na to netroufají, je připravena celá řada šablon, z nichž si zcela jistě vyberete tu pravou právě pro vaše podnikání. Musím uznat, že samotné šablony jsou velmi originálně a profesionálně zpracované. Věřte, že klienti nebudou mít šanci poznat, že nejsou od webdesignera. Nabízí se vám tak snadná možnost, jak za minimální peníz přijít ke stránkám, z nichž dýchá punc originality. Věřte, že to vaši klienti ocení a budou se k vám vracet. A nejenom to – bude jich i přibývat!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.