Festival Mácháč zná kompletní line-up!

11.8.2010 | autor: Redakce PŽ

Nejnavštěvovanější český taneční festival Mácháč zná kompletní line-up! Deset let existence oslaví s nejlepšími světovými i českými DJ´s. Avizovanou čtveřici zahraničních es - AXWELL (Swedish House Mafia), Marco V (NL), Sidney Samson (NL), Max Vangeli (USA) -  doplní hvězdy domácí scény LayDee Jane, Brian, John Culter a Enrico. Velkolepý plážový mejdan, kterým každoročně vrcholí festivalová sezona, vypukne v pátek 20. srpna 2010 od 18:00 u Máchova jezera na pláži Klůček.

Letošní beach open air festival Mácháč bude opět úzce spjat s renomovaným pražským afterklubem Studio 54. Kromě vlastní stage - Studio 54 House tent - zahrají tamní residenti i všem partypeople, jež si budou chtít jedinečnou atmosféru Mácháče 2010 prodloužit. Oficiální afterpárty odstartuje již tradičně na Bílém Kameni v sobotu 21. srpna v 6:00, konec je plánován v pozdních odpoledních hodinách.

A protože k narozeninovým oslavám patří neodmyslitelně dárky, připravili organizátoři několik překvapení také pro návštěvníky. Všichni nedočkaví si mohou zbývající dny do festivalu ukrátit poslechem oficiálního mixu Mácháč 2010, který namíchal k desátému výročí DJ  John Culter. Exkluzivní set je ke stažení na: http://soundcloud.com/johnculter/sets/open-air-festival-machac-2010. Prvních tisíc příchozích navíc limitované CD Mácháč 2010 mixed by John Culter získá zdarma u vstupu. Jedinečný zážitek slibuje i nové umístění hlavní stage. Ta bude letos postavena na pláži Klůček a tak si  návštěvníci budou moci vychutnat pohled na jezero a západ slunce na české Ibize.

MÁCHÁČ 2010

20. 8. 2010, 18:00

pláž Klůček / Máchovo jezero, Doksy

MAIN STAGE:

AXWELL (Swedish House Mafia), Marco V (NL), Sidney Samson (NL), Max Vangeli (USA), LayDee Jane, Brian, John Culter, Enrico
Studio 54 House tent:

Enrico, Tommy Rogers, Loutka, Ronny, Richie, Subgate, Smoke

Dance radio stage:

Stoneface & Terminal, Tin Tin, Proud-M, P@co, Jean Luc, Crossryders, Thomas Coastline, Béla En

Mazanej Králíček stage:
MarcoS, Daviss, Leon, Michael J, Mark Twin, Carl Lope, Phil Crow, Carlos, Cortus, Jay Beck

Studio 54 afterparty Bílý Kámen:

Migell, Pete Walk, Yan Dark, VeeKay, Pietros, Béda, P@co
 

Předprodej v síti Ticketpro za 795 Kč (do 20. srpna), 900 Kč na místě. Cena all inclusive VIP vstupenek, které zahrnují řadu výhod jako neomezenou konzumaci, vstup na terasu a další, je 2700 Kč.

Další informace o vystupujících a festivalu najdete na www.festival-machac.cz, v předprodejní síti www.ticketpro.cz nebo na níže uvedených odkazech. Uvádí Pink Dot / NRG. Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.