Pivovarské slavnosti v Benešově

31.8.2010 | autor: Redakce PŽ

Benešovský pivovar Ferdinand vás zve na své tradiční, tentokráte již XIX.Pivovarské slavnosti , které se konají v sobotu 18.září 2010 v areálu pivovaru.

Pivovar se  pro všechny otevírá už od 11.00 hodin.  Za hodinu, od  12. vypukne bohatý kulturní program, kde v hudební části budete mít  možnost poslouchat a zavzpomínat si s Kameliemi, zazpívat si s kapelou  Keks, ocenit hosta z Berlína Cosmonautix, seznámit se s rytmy "Afriky" v podání Lucky Kostelecké, přivítat návrat Blanky Šrumové, zpěvačky Tiché dohody, užít si příjemný rock skupiny Bílá Nemoc a písničky Gabriely Goldové.

Novinkou je druhá scéna "Pod lipami", kde vám bude střídavě vyhrávat Vranovanka a Český šraml Honzy Slabého. K programu patří jistě i soutěže o zajímavé ceny, bohatá pivní tombola, koňský povoz, či mažoretky. Pro děti jsou připraveny  různé aktivity a soutěže, při kterých se určitě pobaví.

Ve stáncích na vás pak čeká kvalitní občerstvení pro celou rodinu a k popití samozřejmě točené vynikající pivo Ferdinand včetně piva kvasnicového. A kdo chce vědět, jak se vaří, má možnost  vydat se na prohlídku pivovaru. Zkrátka: pohodová hudba, dobré jídlo a chuťovky, posezení pod stany, program pro malé i velké a poctivé české pivo Ferdinand, co víc si přát....

I proto se těšíme v sobotu 18.9. na pivovarském dvoře nashledanou a to za každého počasí protože: pro případ extrémního počasí - deště, sluníčka, nebo silného větru jsou pro vás  připraveny stany, stejně jako překvapení na závěr.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.