Nechte si vytvořit videozážitek z fotek s 50% slevou

25.2.2016 | autor: Redakce PŽ

Všichni dnes fotíme o sto šest, ale upřímně se přiznejte, kdo z vás si ty tisíce fotek někdy prohlíží? Málokdo, protože by to bylo strašně zdlouhavé. A právě tenhle problém řeší služba Videozážitek.cz

Jak vyplývá z názvu, Videozážitek.cz shrne vaše zážitky do videa. A co to znamená? Vezmou se fotky, poskládá se z nich příběh, doplní různými informacemi a podkreslující hudbou. Vyleze z toho něco jako krátký film o vaší dovolené, oslavě narozenin a jiných důležitých událostech.

Možná byste to zvládli sami, ale dalo by vám to hodně práce. Za prvé byste potřebovali nějaký program na stříhání videa. Profesionální programy jako Adobe Premiere nebo Sony Vegas jsou samozřejmě placené. A to ještě ani nemluvíme o tom, že by pro vás mohlo být těžké se v programu zorientovat.

Chcete mít svůj videozážitek?

Pokud by se vám film z vlastních zážitků líbil nebo máte někoho, pro nějž by to byl dobrý dárek, mrkněte se na ukázkové příběhy služby Videozážitek.cz na YouTube.

Klip od nich je přece jenom profesionálnější, domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Vše vyřídíte přes internet, až vám pošlou zpracované video, je ještě možné ho upravit dle vašich připomínek. Pak je video i s použitým materiálem smazáno, nemusíte se tedy bát, že by si někdo schovával vaše fotky.

Navíc myslíte, že když si necháte fotografie vyvolat nebo vytvořit fotoknihu, také je nikdo nevidí? Berte to tak, že pro tým Videozážitek.cz je to jen práce. Nezajímá je, co je na fotografiích, oni se starají o to, aby bylo hezké video.

Jak objednat videozážitek?

Nejdřív byste si měli ujasnit, o čem má váš film být a jaké fotky a informace by se v něm měly objevit. Fotky pak dáte do jedné složky, přes online úložiště pošlete týmu Videozážitek.cz a vyplníte dotazník přání, aby věděli, jakou hudbu mají vložit a jak si video představujete. Do dvou až tří dnů od zaplacení vám přijde hotový videozážitek.

Aktuálně je možné získat svůj videozážitek za polovinu ceny. V únoru a březnu letošního roku platí promo kód „sleva23“, která je uplatnitelná na materiál o délce do 10 minut. Teď je tedy ta nejlepší chvíle pro vyzkoušení.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.