Zábavné akce pro děti v létě

14.7.2017 | autor: Redakce PŽ

Pokud zvažujete, kam pojedete s dětmi na prázdninový výlet, vydejte se do Fábuly. Jde o jednu velkou hru určenou pro celou rodinu proloženou aktivitami určenými pro nejmenší děti, starší školáky, ale i dospěláky. Téma českých pohádek je velmi atraktivní i pro větší děti. Pro ně je tu úniková hra, vhodná pro děti od 6 do 15 let. V zábavním parku Fábula je připravena únikovka s názvem Útěk ze žaláře, ale i mnoho aktivit protkaných pohádkovými postavami. Neváhejte a vypravte se do světa zážitků a interaktivních her. Akce pro děti jsou opravdu lákavé.

Kouzla a čáry magistra Kellyho

Akce proběhne 7. srpna a magistr Kelly vás zavede do světa kouzel, tajemna a magie. Asi každý z nás by chtěl aspoň občas umět kouzlit. V dobách magistra Kellyho lidé věřili, že je to možné a naše děti na to určitě stále věří. Pokud si chcete vyzkoušet kouzlení pod vedením samotného Kellyho, vypravte se v srpnovém týdnu do Rodinného zábavního parku Fábula. Zažijte mystickou atmosféru plnou tajů a překvapení probíhajících na nádvoří i v zahradě. V pohádkovém sklepení se setkáte s živými pohádkovými bytostmi, vyřešíte hlavolamy a hádanky, najdete správnou cestu v bludišti s kvízem i překážkami a zahrajete si zde také obří společenské hry. Ve tvořivých dílnách si můžete vyrobit dárek pro své blízké, nebo si zkusit roli loutkoherce obřích marionet.

Prázdninový rej s Hitrádiem Faktor

Podívejte se na lákavý program. Kulturní akce tento víkend může pro vás proběhnout právě v tomto zábavním parku. Co třeba od 14. srpna do 20. srpna zavítat na Fábulův prázdninový rej pohádkových postav s hitrádiem Faktor. Čekají vás soutěže, hádanky i módní přehlídky nejen pohádkových bytostí. Ve spolupráci s rádiem Faktor bude velké množství soutěží a zábavy. Největší atrakcí je moderovaná módní přehlídka pohádkových bytostí, kde zažijete i spoustu legrace. Módní přehlídky se mohou zúčastnit i děti. V půjčovně kostýmů si vyberou pohádkový kostým a mohu se předvést na pódiu a dostat nějakou odměnu. Většina atrakcí je pěkně rozdělena podle obtížnosti pro malé i odrostlejší děti a dospělé. S Faktorem se určitě nudit nebudete.

Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka

Od 21. srpna do 27. srpna zde uvidíte i Josefa Dvořáka. Stanete se žáky vodnické školy a spolužáky malých vodníků. Nudit se tu nebudete ani o přestávkách. V zážitkovém parku Fábula je prázdninová škola velká zábava a spousta legrace. Obzvlášť, když jde o Vodnické prázdniny Josefa Dvořáka, který je tváří Rodinného zábavního parku Fábula. Josef Dvořák je nejlepší český vodník a představí se jako splašený podvodní pan učitel, který si často s malou podvodní havětí neví rady. Zábavný program je plný soutěží zakončený nefalšovaným mokrým vodnickým vysvědčením. V půjčovně kostýmů si vyberete správný vodnický převlek a užijete si zcela autentickou atmosféru podvodního světa. Zábavné parky pro děti jako je právě Fábula můžete navštívit i za nepříznivého počasí.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.