Vložit inzerát zdarma

Vrcholový management

Obchodní ředitel

Náplň práce: * Dohled nad fungováním obchodní a projektové sekce společnosti HyperMedia, a.s. * Řízení a koordinace výsledků obchodního oddělení a plná odpovědnost za plnění obchodních cílů. * Nastavování funkčních procesů v rámci firmy, tvorba cenové politiky produktů. * Monitoring a analýza trhu a vývojových trendů v on-line marketingu. * Budování vztahů pouze s významnými zákazníky společnosti. * Odpovědnost za produktové a obchodní aktivity ve společnosti včetně personálního řízení manažerů jednotlivých sekcí. * Spolupráce a dohled nad vývojem nových i stávajících on-line produktů, tvorba nových produktů, nastavování cenové politiky. * Podílení se na obchodní strategii spojenou s nákupem dalších internetových portálů. Požadujeme: * Zkušenosti na manažerské či ředitelské pozici v on-line marketingu minimálně 4 roky . * Prokazatelné znalosti internetového trhu a zkušenosti s internetovou reklamou nutností! * Zkušenosti s personálním řízením manažerů. * Silné obchodní i koncepční myšlení. * Všeobecný přehled o reklamě. * Dobrou znalost AJ. * Výborné komunikační dovednosti a profesionální vystupování. * Časovou flexibilitu. Nabízíme: * Vysoko postavenou pozici v top managementu společnosti. * Atraktivní ohodnocení včetně bonusového motivačního plánu. * Služební telefon a notebook, podle výsledků služební vůz k dispozici I pro soukromé účely. * Vzdělávací kurzy a společenské akce. * Práci v příjemném mladém kolektivu. * Kulturní a sportovní vyžití. * Poutavý balíček zaměstnaneckých výhod (poukázky na nákup různého zboží,vstupenky na kulturu a sport). Naše portály: • www.Hyperinzerce.cz • www.AdresarFirem.cz • www.KatalogMobilu.cz • www.KatalogNotebooku.cz • www.KatalogMonitoru.cz • www.Katalog-Tiskaren.cz • www.KatalogFotoaparatu.cz • www.Katalog-Automobilu.cz • www.Katalog-Motocyklu.cz • www.HyperBydleni.cz • www.HyperReality.cz • www.HyperPrace.cz • www.HyperSouteze.cz • www.Slovenskainzercia.sk • www. Hyperslevy.cz • a další.

Kontakt:Pavlína Tůmová
Kraje: ČR - PrahaCena: dohodou

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.