Vložit inzerát zdarma

Zdraví, péče o tělo

Zhubněte zdravě,bez chemie a účinně

Zhubněte zdravě,bez chemie a účinně

Emulips Slim (60 ks želatinových kapslí + 60 g bylinné směsi),
Emulips Slim významně stimuluje odbourávání podkožního tuku - působí i v rizikových partiích (břicho, boky, hýždě). Podpoří zrychlení metabolismu - urychlí spalování tuků v buňkách. EMULIPS SLIM omezí ukládání tělesného tuku a ovlivní snížení příjmu potravy.
Emulips Slim má silné antioxidační účinky - pomůže chránit Vaše tělo před nebezpečnými volnými radikály.
EMULIPS SLIM povzbuzením činnosti jater a ledvin usnadní odvod nežádoucích metabolitů hubnutí z těla - usnadní vyloučení látek uvolněných z tukové tkáně při hubnutí a tím zabrání jejich opětovnému uložení v těle. V kombinaci s pitným režimem zlepší odvod každodenních nežádoucích metabolitů z těla.
Speciální mechanickou aktivizací použitých bylin je díky mnohonásobně zvětšenému povrchu a rozrušení buněčných stěn dosaženo zlepšení vstřebávání účinných složek do organismu a tím výrazné urychlení a zvýšení účinku výrobku Emulips Slim. Urychlením metabolismu dochází k rychlejšímu transportu živin i účinných látek ostatních výrobků OKG na místo určení, tedy do buněk. cena 1290Kc
Pavlíčková nezávislý distributor 03-004446

Kontakt:www.alfaprozdravi.webnode.cz
E-mail: pavlickovalucie@email.cz
Cena: 1 290
Odpovědět na inzerát 

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.