Vhodná péče o vlasy? Dodržujte několik důležitých kroků!

23.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Vhodná péče o vlasy? Dodržujte několik důležitých kroků!

Vlasy mohou být poškozeny z mnoha různých důvodů. Špatná strava, stres, nedostatek času na péči, vrozené predispozice i nekvalitní vlasová kosmetika a kadeřnické potřeby – to vše se může negativně projevit na zdraví vlasů. Jak o ně tedy pečovat správně?

Vlasová kosmetika pro správnou péči o vlasy

Samozřejmě že nic nenahradí kvalitní vlasovou kosmetiku. Takový špatný šampon se totiž může brzy poměrně výrazně projevit. Dbejte tedy na to, abyste doma měli to nejlepší. Vhodnou volbou jsou kupříkladu speciální přípravky, které si dnes lze pořídit bez sebemenších problémů. Sami se ostatně můžete prohlédnout profesionální přípravky pro regeneraci a péči o vlasy, jež jsou aktuálně k dispozici a pomohou Vám jak s prevencí, tak s již poškozenými vlasy.

Soustřeďte se i na kvalitní kadeřnické potřeby

Netřeba zdůrazňovat, že s pofidérními kadeřnickými potřebami, které stály pár korun, si zřejmě příliš nepomůžete. Ať už potřebujete kadeřnické nůžky či strojek na vlasy, měli byste jejich výběru věnovat dostatečnou pozornost. Zároveň si dejte pozor na výrobky, které pracují s horkým vzduchem. Tím máme na mysli fény, kulmy či žehličky na vlasy, ale i populární kulmofén. V této oblasti např. vyzkoušejte výrobky s ionizací, které udržují ve vlasech vodu, což je z hlediska jejich zdraví velmi důležité.

Čemu ještě věnovat pozornost?

Vlasy si myjte šetrně. Pokud investujete do kvalitního šampónu, nezáleží příliš na tom, jak často si je budete mýt. V průběhu horkých měsíců chraňte vlasy před UV zářením, které jim v žádném případě neprospívá. Zdravějším životním stylem, tedy např. vyhýbáním se zakouřeným hospodám, také nic nezkazíte. Zkrátka a dobře dbejte o své vlasy. A kde že zakoupíte kvalitní vlasovou kosmetiku i kadeřnické potřeby jako kulmu, žehličku či fén na vlasy? Zkuste to na Vlasy-kosmetika.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.