Narozeninová oslava pro ty nejmenší dokáže pěkně potrápit rodiče. Poradíme vám, jak na to!

29.11.2019 | autor: Redakce PŽ

Při vyslovení těch tří magických slov – dětská narozeninová oslava – se mnoha rodičům začnou rosit čela a chytá je děs z toho, jakou zase budou mít migrénu. Nejenom ze všudypřítomného dětského křiku, ale také hlavně z její organizace. Proto se vám alespoň tento krok pokusím zjednodušit a poradit, jak uspořádat dětskou oslavu v klidu, a hlavně úspěšně.

Nejenom láska, ale i dětská radost prochází žaludkem

Je třeba dostatečně dopředu myslet na pohoštění. Věřte, že děti jsou nejvíce natěšeny na hračky a na to, co dobrého jim naservírujete. Zkuste tedy vyzpovídat svého drobečka, co by si tak na své oslavě představoval a co by jemu i kamarádům udělalo největší potěšení v bříšku. Samozřejmě, že se musíte držet trochu při zemi, dětská fantazie je opravdu nekonečná, ale pohoštění ve formě minipizzy, párků v rohlíku, ovocného salátu s deštníčky určitě ocení každé dětské bříško.

Obdarujte všechny kamarády

Jak již bylo řečeno, děti nejvíce táhnou hračky. Proto své ratolesti připravte malé dárečky, které rozdá všem svým kamarádům. Nejenom, že budou děti naprosto nadšeny, protože si z narozeninové oslavy i něco odnesou, ale takový dáreček jim bude tuto perfektní oslavu stále připomínat. Nejlepší volbou jsou:

  • žertovné brýle,
  • figurky oblíbených pohádkových hrdinů a hrdinek,
  • blikající čelenky pro holčičky,
  • autíčka pro kluky,
  • nebo třeba vodní bomby - samozřejmě když oslavu pořádáte v letních měsících.

Dekorace jsou stěžejním bodem úspěchu

Děti na oslavě kolem sebe musí vidět pestrou škálu barev, to je naprosto jasné. Nejrychlejší a také nejlevnější způsob, jak tuto podmínku splnit, jsou balónky na oslavu. Ty můžete nakoupit v mnoha tvarech či barvách. Velký úspěch také slaví modelovací balonky. Pokud seženete ještě někoho, kdo s nimi umí pracovat, bude tato narozeninová oslava doslova legendární. Balonky taktéž můžete naplnit heliem a dopřát dětem tu zábavu, kdy se jejich hlasy změní na Šmoulíky.

Už víte, jak bude oslava vašeho malého prince nebo princezny vypadat?Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.