Toužíte po změně? Rekvalifikační kurzy účetnictví vám pomohou nastartovat novou kariéru!

28.8.2020 | autor: Redakce PŽ

Najít to pravé zaměstnání není vždy snadné. I ti, kteří úspěšně vystudovali vysněný obor, mohou po nějaké době zjistit, že jim práce v něm přestala přinášet potěšení. Pak přichází ten pravý čas změnit směr profesní dráhy a najít si vhodný rekvalifikační kurz. A stejně tomu je i v případě, kdy přijdete o práci a ve vašem oboru nemůžete najít vhodné uplatnění.

Rekvalifikační kurzy Karlovy Vary vám poskytnou kvalifikaci v účetnictví i personalistice

Pokud žijete v Karlových Varech či jejich okolí a hledáte nové uplatnění, budou pro vás skvělou volbou rekvalifikační kurzy zaměřené na účetnictví, mzdové účetnictví a personalistiku. Účetnictví je oborem, který má dlouhou tradici. A jakmile získáte doklad o získání odpovídající kvalifikace, snadno najdete uplatnění. Vedení účetnictví se nevyhne žádná větší společnost a daňové přiznání musí pravidelně podávat i drobní podnikatelé. Firmy, které mají zaměstnance, navíc musí řešit i mzdové účetnictví. Perspektivním oborem je i personalistika. V ní najdete zalíbení hlavně v případě, že vás těší práce s lidmi a disponujete komunikačními dovednostmi a analytickým myšlením.

Z jakých rekvalifikačních kurzů si můžete vybrat?

Prezenční rekvalifikační kurzy Karlovy Vary vám zaberou osm až deset dní a probíhají v sobotu či v neděli. Na výběr máte hned ze čtyř alternativ. První z nich je podvojné účetnictví, jež vám otevře cestu k zajímavé práci ve velkých společnostech. Účetnictví a daňová evidence je zase ideální pro ty, kteří preferují zaměstnání v menší firmě. Skvělé pracovní příležitosti se nabízejí i absolventům kurzu mzdové účetnictví se základy personalistiky. Personalistiku však lze studovat i jako samostatný kurz. A nemáte-li dostatek času pravidelně docházet, je pro vás jako stvořený online kurz mzdového účetnicví a základů personalistiky.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.