Dětské kočárky od novorozence po první krůčky

23.9.2014 | autor: Redakce PŽ

Dětské kočárky od novorozence po první krůčky

Dětské kočárky pro děti všech věkových kategorií

Jak jsme naznačili, druhy kočárků se liší dle věku dítěte. Napříč věkovými kategoriemi ovšem platí, že se Váš potomek musí cítit vždy naprosto pohodlně. V žádném případě se tedy nesnažte ušetřit a soustřeďte se na kvalitní dětské kočárky!

  • Novorozenec: v prvních měsících života využijete hluboký kočárek, ve kterém bude mít miminko dostatek prostoru i pohodlí. Pamatujte ovšem na to, že takový kočárek musí při manipulaci vyhovovat i Vám jako rodičům.
  • Sedící dítě: zhruba od šestého měsíce života je vhodné začít používat sportovní kočárky, z nichž nyní již sedící dítě může daleko lépe vnímat okolní svět. Existují ovšem i kombinované kočárky, které skýtají možnost kombinovat hluboký a právě sportovní kočárek.
  • Chodící dítě: v jakém věku dítě začne chodit je ryze individuální, většinou to však bývá kolem třináctého měsíce života. A právě v takový moment vstupují na scénu golfové kočárky neboli golfky. Ty jsou lehké a dají se snadno složit, takže je můžete bez problémů nosit.
  • Kočárky pro dvojčata: výrobci dnes dostatečně pamatují i na rodiče, kterým se narodila dvě dítka najednou. Speciální kočárek pro dvojčata je v tomto případě důležitou alternativou k běžnějším variantám pro jedno dítě.
  • Šátky a nosítka na dítě: bez dětských kočárků se sice neobejdete, dítě by ovšem mělo také často cítit teplo a bezpečí rodičů. Pro tyto případy jsou velmi vhodná nosítka či šátky na nošení dětí. Kde si je pořídit? Zkuste např. e-shop Pinkorblue.cz.


Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.