Rozšiřte svou firmu o nové prostory. Jde to jednoduše

26.9.2016 | autor: Redakce PŽ

Daří se vám v podnikání? Nejsou už pro vás dosavadní prostory dostačující, avšak nechcete utrácet za zděnou budovu? Využijte současný trend, který se vyznačuje svou dostupností pro nejrůznější účely a disponuje svou finanční nenáročností. Řeč je o montovaných halách, které jsou považovány za jedno z nejefektivnějších řešení firemních prostorů. Ať potřebujete výrobní či skladovací halu, místo pro vaši novou prodejnu, nebo sháníte prostory pro sídlo firmy a kanceláře, jsou ocelové haly tím nejvýhodnějším řešením. Přinášíme vám hlavní důvody, proč se rozhodnout pro koupi tohoto typu stavby.

Montované haly versus zděné stavby

Zásadním rozdílem jsou samozřejmě vynaložené finance. Zatímco zděné stavby jsou velmi nákladnou záležitostí, kvůli které se může firma zadlužit na celé roky, jsou montované haly finančně velmi nenáročné a může si je dovolit téměř každá společnost.

Dalším rozdílem, avšak neméně důležitým, je rychlost výstavby. Klasická zděná budova se staví velmi dlouhou dobu, neboť jednotlivé kroky stavby mezi sebou potřebují určitou časovou prodlevu, než materiál dostatečně uzraje. Přes zimní měsíce se musí celá výstavba navíc přerušit kvůli nepříznivému počasí. Montované haly se skládají z ocelové konstrukce a opláštění, tudíž je jejich samotná výstavba časově nenáročná.

Mezi další přednosti hal pak patří, že nepotřebujete vynaložit další investice na dodatečné úpravy či opravy. U zděných budov je nutné opravovat poničenou fasádu a podobně. Ocel, ze které jsou montované haly vyráběny, je velmi kvalitní a udržuje si svůj vzhled po velmi dlouho dobu, a to i přes neustálé působení deště či sněhu.

Nechte si poradit

Montované haly se vyznačují svou variabilitou. Pro různé účely je však vhodné jiné řešení, a proto se vždy poraďte s danou firmou, která vám s ideálním výběrem pomůže.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.