Ve chvílích největší nouze pomáhají rychlé půjčky

24.5.2017 | autor: Redakce PŽ

Ve chvílích největší nouze pomáhají rychlé půjčky

Pokud si chce někdo půjčit na bydlení či auto, obvykle tuto záležitost zvažuje delší dobu. Pak jsou tady ale případy, kdy je nutné sehnat peníze okamžitě a čekat není možné. A právě v takových situacích pomáhají rychlé půjčky.

Koho potkají nenadálé výdaje, když je do výplaty ještě daleko, toho běžná půjčka moc nepotěší. Nemůže totiž čekat, než bude vyřízena a schválena jeho žádost. U spousty poskytovatelů to trvá až několik dní, protože si chtějí ověřit bonitu klienta, záznamy v registrech atd. Naštěstí existují i společnosti, které chápou, že občas prostě není času nazbyt.

Rychlé půjčky vymysleli ve Finsku

Rychlé půjčky, které umožňují mít peníze na svém účtu třeba do čtvrt hodiny od schválení, vymysleli ve Finsku. Právě proto se pro ně rozmohl název finská půjčka. Někdy uvidíte rovněž označení mikropůjčka, krátkodobý úvěr nebo SMS půjčka. Jedná se vždy o to samé, úvěr je poskytován jen do velmi omezené výše (zpravidla několik tisíc korun) a na krátkou dobu. Poplatky bývají někdy až neúměrně vysoké, roční procentní sazba nákladů (RPSN) vychází velmi nevýhodně. Na druhou stranu se objevují i poskytovatelé, kteří nabízí první půjčku novým zákazníkům zdarma. Mezi takové patří i společnost CreditOn.

První půjčku získáte úplně bez poplatku

CreditOn je zavedenou mezinárodní společností, která se pohybuje na trhu už pěknou řádku let. Centrála sídlí v Lotyšsku, ovšem pobočky mají v mnohých zemích. Jejich služby využilo už přes 16 000 klientů, a to především díky neobvyklé rychlosti, přehlednosti a výhodným podmínkám.

SMS půjčka od CreditOn vás zachrání i ve chvíli nejvyšší nouze, jelikož díky ní budete mít peníze na účtu klidně do 15 minut od schválení. Vše vyřídíte přes internet, nastavíte si částku i datum splácení, které vám bude vyhovovat. Noví klienti mají navíc šanci získat až 8 000 Kč zcela zdarma.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.