Žádost o ruku – s čím muži u žen rozhodně neuspějí?

26.8.2020 | autor: Redakce PŽ

Ženy a dívky mají často vysněnou nejen svou pohádkovou svatbu, ale i samotnou žádost o ruku. Přesně ví, jak a kde by měly zásnuby proběhnout. A taky přesně ví, jak by se odehrávat rozhodně neměly. S čím u nich jejich vyvolený rozhodně nezaboduje?

Chybné načasování

Žádost o ruku muži často směřují k významným dnům či svátkům – od Vánoc a Silvestra přes Valentýn až po narozeniny. Takové datum se sice dobře pamatuje, ale budoucím nevěstám zrovna dvakrát velkou radost neudělá. Mohou se totiž cítit ochuzené, když taková významná událost jako zásnuby splyne s jinými důležitými kalendářními „milníky“. Navíc svou vyvolenou v tyto dny, obzvlášť ve svátek zamilovaných, ochudíte o moment překvapení, tento čas totiž k zásnubám tak trochu vybízí.

Nevhodné místo

Většina žen nestojí o publikum, žádost o ruku vnímají jako soukromou záležitost, která se týká jen dvou lidí. Rozhodně o ní tedy nemusí vědět celý stadion nebo kino. Ani místo typu Karlova mostu, kudy proudí davy zvědavých kolemjdoucích, nebude to pravé ořechové. Večeře ve dvou při svíčkách, romantický piknik, místo vašeho prvního setkání nebo místo, se kterým vás pojí krásné společné vzpomínky – to jsou ideální místa, kde může muž pokleknout s luxusním šperkem v krabičce.

Nesprávný prsten

Pro muže jsou zásnuby spojené s velkou dávkou stresu. Všechno musí dokonale naplánovat a k tomu všemu ještě vybrat správný zásnubní prsten – trefit se nejen velikostí, ale i designem do vkusu vyvolené. I když vás dobře zná, ne vždy dokáže odhadnout, co se vám bude líbit. Zkuste mu proto práci trochu ulehčit a dát mu pár vodítek, díky nimž ho správně nasměrujete. Bude tak vědět, jestli se má poohlédnout po výrazných originálních špercích, které okamžitě upoutají pozornost, nebo spíš po decentnějších a nenápadnějších kouscích. Nezapomeňte ho ujistit, že prstenem s diamantem rozhodně nemůže šlápnout vedle. Diamanty jsou přece věčné, a tak není náhoda, že jimi muži u svých partnerek bodují již mnoho generací!Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.