Zažijte tu nejkrásnější svatbu na statku v Benicích

25.4.2018 | autor: Redakce PŽ

Zažijte tu nejkrásnější svatbu na statku v Benicích

Svatba je událostí, která si zaslouží velkou pozornost. Řeší se řada klíčových atributů, jako jsou nevěstiny šaty nebo vhodná lokalita, ale i mnoho drobných detailů. Jak si svatbu užít bez stresu z věčného plánování a organizování? Svatby na statku Benice se odehrávají od A do Z pod taktovkou profesionálního týmu.

Proč svatba na statku

Svatby na statku Benice tak nabízejí kompletní zázemí, kdy o vás i o vaše svatební hosty bude dokonale postaráno. Obřad, společné fotografování, následná svatební hostina i další program vhodný také pro děti, to vše zůstane na vždy usměvavém personálu.

Svatby odehrávající se v nádherném prostředí statku Benice vám však nabídnou mnohem více. Chcete mít svůj velký den na místě, které je příjemné, útulné, neformální, jednoduše lidské? Pak je barokní statek tou správnou volbou. Obklopují ho jen rozlehlé louky a lesy, krásné životní okamžiky proto nemohou narušit žádní nezvaní hosté.

Svatby na statku Benice mohou mít takovou podobu, jakou si budete přát. Chcete-li se dát oddat nejen v rámci civilního obřadu, ale také absolvovat sňatek církevní, po předchozí domluvě s personálem pro vás bude tato možnost připravena.

Nechte starosti na jiných

Svatba pořádaná na statku Benice, to je synonymum pro zcela výjimečný zážitek. Co na vás může čekat? Svatební hostina s menu přesně podle vašeho přání, v průběhu dne pestrý program založený na sportovních aktivitách, soutěže, pro děti jízda na poníkovi, večer zase grilování. Na zahnání žízně teplé i studené nápoje, zkrátka náladu vám v žádném ohledu nic nepokazí. Do manželství je totiž zapotřebí vykročit pravou nohou.

Svatby se na statku v Benicích odehrávají pod taktovkou zkušené koordinátorky. Ta s vámi rozebere vaše přání v případě, že jste přišli ještě na něco jiného, co byste chtěli zrealizovat. Všichni zaměstnanci se vám budou snažit při plnění vašeho snu maximálně vyjít vstříc.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.