5 bizarních věcí, na které se můžete nechat pojistit

9.9.2016 | autor: Redakce PŽ

Pojištění proti duchům

Duchové existují! Alespoň to si pravděpodobně myslí lidé, kteří se nechali pojistit proti zranění způsobeném vlivem duchů. Ideální volba pro každého paranoika.

Svatební pojištění

Obáváte se, že vaše milovaná nebo milovaný obrátí těsně před veselkou? Není nic jednoduššího než se pojistit a je po nákladechna zmařenou svatbu. Pokud plánuje malou lokální svatbu, nic důležitého, ale pokud jste si pozvali několik desítek lidí a plánujete něco velkolepého, náklady na zmařenou svatbu se mohou vyšplhat na opravdu nepěkné částky.

Pojištění částí těl

Jste zpěvačka a bojíte se, že vám selže hlas? Bojíte se o svoji pokožku, kondici či vaše pozadí. Nezoufejte, můžete si vše pojistit. Emoční ztrátu vám to asi neodstraní, ale peníze co získáte, vám truchlení jistě zpříjemní.

Pojištění proti únosu mimozemšťany

Máte strach ze zelených mužíčků v talíři, myslíte, že by vás mohli chtít unést, nebo to už udělali a bojíte se, že to zopakují, pojistěte se. Když to uděláte, nemusíte po vašem návratu udělat nic víc, než únos prokázat.

Pojištění sportovních fanoušků                                                     

Bojíte se, že váš oblíbený tým prohraje a vy tak utrpíte trauma? Jeden z anglických fanoušků se proti tomu pojistil. Pojišťovna nakonec nic neplatila, protože jeho tým měl před sebou pěknou řadu vítězství, ale i tak předpokládáme, že byl fanoušek spokojen.

Není náhodou lepší se pojistit normálně? (www.axa.cz)Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.