Co všechno za vás zvládne vyřídit call centrum?

30.5.2024 | autor: Redakce PŽ

Co všechno za vás zvládne vyřídit call centrum?

Myslíte si, že zrovna pro vás call centra nemají absolutně žádný význam? Pokud podnikáte a chcete dosáhnout vyšších zisků nebopracovat efektivněji, určitě služeb call center využijete i vy.

Běžná administrativa

Call centra neprovozují jen aktivní telemarketing, při kterém se pro vás snaží získat více zákazníků, ale také zaměstnávají virtuální asistentky, které mohou efektivně plánovat váš časový harmonogram nebo vám pomáhat s jinýmiběžnými administrativními záležitostmi, například zpracovávají nejrůznější data a obstarávají e-mailovou komunikaci. Do jejich činnosti spadá i sjednávání schůzek atd.

Zákaznický servis

Kromě toho se na externí call centrum můžete spolehnout ve chvíli, kdy si chcete vytvořit zákaznický servis, abyste mohli od zákazníků dostávat podněty, přijímat reklamace nebo odpovídat na jejich dotazy. Kvalitní zákaznický servis je totiž velmi důležitý.

Kompletování zboží

Společnost Axxel se zabývá jak aktivním, tak i pasivním telemarketingem. Dále pro vás může třeba vkládat letáky nebo vzorky do balíčků, kompletovat zboží určené k odeslání zákazníkovi, balit zboží do kartonů, paletizovat zboží dle vašich požadavků, třídit produkty nebo například kontrolovat kvalitu.

Efektivní strategie pro vaše podnikání

Firma Axxel Investment s.r.o. vám taktéž pomůže navrhnout vhodnou strategii, jak dosahovat lepších výkonů. Zvládne odhalit vaše silné a slabé stránky, může měřit a sledovat výkonnost nebo vám nastaví motivační systém prodejců a vedoucích prodejen.

Axxel má tisíce spokojených zákazníkův Česku i na Slovensku. Může se stát i vaším dlouhodobým a zejména spolehlivým partnerem. Navíc vám díky statutu chráněné dílny nabízí některé služby mnohem levněji než konkurence. Firmu lze kontaktovat prostřednictvím formuláře uvedeného na jejích webových stránkách. Zanechte na sebe kontakt a stručně sdělte své přání nebo požadavek.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.