ENGLISHstay: Jedinečný pobytový kurz angličtiny s rodilým mluvčím

28.1.2016 | autor: Redakce PŽ

Obsahem tohoto článku nebude polemika nad významem cizích jazyků. O tom snad nikdo z vás nepochybuje. Otázka zní jinak – jak se naučit anglicky, když klasické metody selhávají? Případně se v mluvě výrazně zdokonalit, a to s vynaložením minimálního úsilí? Zapomeňte na jazykové kurzy, které vám nepřinesly očekávané výsledky. Anglicky se můžete naučit i za týden. Pomůže vám k tomu některý z rodilých mluvčích v rámci programu ENGLISHstay. Tento intenzivní kurz angličtiny je v České republice naprosto unikátní a účastníci na něj nedají dopustit.

Cizí jazyk se nejrychleji a nejlépe naučíte v cizině. Jenomže ne každý chce vycestovat do anglicky mluvícího prostředí… A právě v tom spočívá jedinečnost programu ENGLISHstay. Týdenního kurzu se vždy účastní 10-15 česky hovořících účastníků a stejný počet rodilých mluvčích z různých anglicky mluvících zemí.

Během týdenního kurzu je pro účastníky vyhrazeno 70 hodin konverzace s mluvčími. Setkávají se s lidmi z různými anglickými přízvuky a seznamují se s kulturními odlišnostmi. Tento způsob výuky je efektivní v tom, že účastníci nenásilnou formou ztrácí ostych a rychle se rozmluví. V podstatě jde o věrnou simulaci pobytu v zahraničí. Vědomostní vývoj, který účastníci projdou za jediný týden, je mnohem větší než u běžných kurzů.

Pobytový kurz angličtiny ENGLISHstay je koncipován tak, aby se všichni účastníci skvěle pobavili. Začíná v Praze, odkud se všichni vydají do vybraných hotelů. Ve volných chvílích si užívají relaxaci ve vířivce, ochutnávají vyhlášené speciality v hotelových restauracích či výlety po malebném okolí.

Takže ještě jednou, pro pořádek. ENGLISHstay, to je 70 hodin individuální konverzace s rodilými mluvčími. Vaše příležitost, jak se zdokonalit v angličtině, získat sebedůvěru a zažít něco nového. Chcete se dozvědět více? Pokračujte na www.englishstay.cz.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.