Nová dimenze realit. Portál CINCINK

9.10.2019 | autor: Redakce PŽ

Řešíte prodej nebo pronájem nemovitosti, ale nechcete platit zbytečně velké peníze realitkám? Poradíte si sami s nafocením bytu, prodejním textem, ale potřebujete pomoc od právníka při sestavování smlouvy? Zaplaťte jen tu službu, kterou skutečně potřebujete. Tento jedinečný systém obchodu s realitami nabízí nový portál CINCINK. Seznamte se s ním.

Představujeme službu CINCINK

Máte zkušenosti s prodejem své nemovitosti? Není to činnost, kterou děláme běžně, proto není divu, že nevíme, jak postupovat. Tušíme, že je třeba zajistit mnoho věcí. Víte, kam inzerát umístit? Jak odhadnout cenu, za kterou nemovitost prodáte? Jak má vypadat prodejní smlouva, aby protistrana nemohla později obchod napadnout? A když kupujete realitu, jak si obstaráte hypotéku? Toto všechno stojí nemalé peníze, ovšem ne všechny služby, které nabízejí právě realitky, skutečně potřebujete. Platíte tak za velký balík servisu, a přitom je to zbytečné. Spousta lidí neví, že si může služby objednat jednotlivě a nechávají realitním kancelářím velké finance. A to nehovoříme o tom, že někdy realitky používají ne zrovna solidní triky.

Nové realitní možnosti

Objevte proto svěží a transparentní službu portálu CINCINK. Jedná se o startup Kateřiny Stehlíkové. Ojedinělou službu, která svojí originalitou zaujala Komerční banku, a ta se tak stala silným partnerem tohoto projektu. Proč zrovna CINCINK? Možná vám to napovídá zvuk cinkání. Radostný zvuk klíčů při předávání bytu, cinkot ušetřených peněz i cinkání sklenek na oslavě nového bytu. Portál CINCINK se stále rozvíjí, roste mu portfolio nemovitostí od přímých majitelů i realitních kanceláří. Inzerovat zde může každý a to navíc zdarma. Potřebujete s něčím poradit? Projekt nabízí spoustu služeb od profesionálů ve svém oboru.

Osvědčené právní služby

Zdá se to složité, protože jde o obchod s něčím, co má hodnotu v milionech. Ale nejde o tak těžkou záležitost. Je spousta lidí, kteří sami prodávají své nemovitosti, přitom nemají s realitami zkušenosti. Někdy je to sázka do loterie, minimálně znění smlouvy o prodeji by vám měl zkontrolovat či rovnou sestavit zkušený právník. Ale jestli se v této oblasti nepohybujete, nevíte, kde ho hledat. Patrně budete hledat na internetu. Jak poznáte, že vámi vybraný advokát je dobrý? Můžete se obrátit na své známé, jestli někoho nemají. Budete mít štěstí, pokud vám někoho dobrého doporučí. Když ne, co budete dělat dál? Předně se obraťte na někoho, kdo skutečně v oboru pracuje a má zkušenosti. Nejlépe někoho, za kým stojí silná firma. Právě nový realitní portál spojuje profesionály z mnoha oblastí a nabízí jejich servis. Právní služby patří mezi ně.

Jak má vypadat prodejní smlouva?

K dispozici vám bude advokát, který vám pomůže sestavit smlouvu tak, aby byla nestranná, výhodná pro prodávajícího i kupujícího. Především se vyhnete potenciálnímu pozdějšímu napadení z protistrany. Kupující a prodávající se většinou neznají, proto neví, co od sebe mohou čekat. Nejednou se stalo, že proběhl obchod a později se například kupující ohradil, že nemovitost není v pořádku. Napadl špatně formulovanou smlouvu, prodávajícího poslal k soudu a dostal peníze. Myslete na vše. Nevíte si rady, jak napsat inzertní text, aby byl poutavý? I v tomto případě můžete oslovit profesionála. Inzerát je jako reklama, proto je třeba jej prodat i slovně. S ostatním si už poradíte? Nemusíte to tedy platit. Utraťte peníze za to, co skutečně potřebujete.

Profesionální nafocení bytu i odhad ceny nemovitosti

Jak lze zefektivnit svůj životní obchod? Určitě hraje důležitou roli i odhad ceny nemovitosti, abyste věděli, jakou cenu požadovat. Za jakou hodnotu je reálné ji prodat, a také se neošidit. Potřebujete zefektivnit váš inzerát? Pořiďte pěkné snímky interiéru. Objednejte si profesionální nafocení bytu. Pro lepší představu o dispozicích nemovitosti přiložte i 3D plánek nemovitosti, který vám vyrobí profesionálové. Vizuální doprovod inzerátu samotného velmi ovlivní jeho atraktivitu. Mějte na paměti, že se prodávají tisíce nemovitostí a zaujmout je těžké. Když bude váš inzerát graficky poutavý, zájemce to ovlivní. 

Hypotéka snadno a rychle

Sháníte nemovitost? Kupující řeší především finanční stránku. Zjistěte, zda si dokážete vydělat na vysněný byt či dům. Pomůže vám hypoteční kalkulačka online, která spočítá výši i dobu splátek. Pak se můžete rozhodnout pro výhodnou hypotéku, s jejíž pomocí snadno a rychle dostanete peníze na zakoupení vlastního domova. Nákup a prodej realit nikdy nebyl flexibilnější. Obchod v nemovitostech vystupuje z ustrnulých konzervativních vod a nabízí, jak pohodlně a snadno řešit mnohdy životní obchod každého z nás.Autor: Redakce PŽ

Facebook Vybrali SME Linkuj Google

Mohlo by Vás také zajímat:

Zpět
Komentáře
Vložit nový komentář

Bohužel zde nejsou žádné komentáře.

Jméno:
Komentář:
Ověření:

© ISSN 1804-106X - online magazín Praktický-život.cz.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez předchozího bez souhlasu zakázáno.